Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Havutça : “Türkiye bir yol ayrımında”

07 Ağustos 2014 Perşembe, 11:17

CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça TBMM’nin cumhurbaşkanlığı seçimleri için 12 Ağustos’a kadar çalışmalarına ara vermesi üzerine bölgesi Balıkesir’de çalışmalarını yoğunlaştırdı. Havutça, dün akşam ilk olarak Erdek Karşıyaka’da düzenlenen etkinliğe katılarak cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye için önemine değindi. Havutça, “Türkiye bir yol ayrımında” diye konuştu.

Havutça, CHP Erdek İlçe Başkanı Metin Uysal, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ve CHP’lilerle birlikte Karşıyaka’da düzenlenen etkinliğe katıldı. Yoğun bir ilgiyle karşılanan Havutça burada yaptığı konuşmasında, “Türkiye’de diktatörlüğe giden sürecin önünü kesmek istiyoruz. Türkiye bir yol ayrımında. Uyarıyoruz. Türkiye’yi ayrıştırmayın. Bu gencecik evlatları birbirine düşman etmeyin” dedi.

Havutça, bugün Bandırma’da CHP İlçe Başkanı Atilla Atakay ve parti yöneticileri ile birlikte Emek Platformu ile bir araya gelecek. Petrol-İş Bandırma Şubesi merkezinde gerçekleştirilecek görüşmeden sonra Havutça ve CHP’liler Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi’ne ziyarette bulunacaklar.

 Havutça, 8 Ağustos Cuma günü saat 13.00’te Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Balıkesir programına katılacak. Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu Zağnos Paşa Camii’nde Cuma namazı kılacak ve sonrasında saat 14.00’te Ali Hikmet Paşa Meydanında Balıkesirlilerle bir araya gelecek. İhsanoğlu daha sonra Soma ve Manisa’ya geçecek.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr