Halk Günü Buluşmaları Devam Ediyor

20 Aralık 2019 Cuma, 09:47
google news takip et mobil

Bandırma Belediyesi’nin belli aralıklarla gerçekleştirdiği halkın istek, öneri ve şikâyetlerini Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a doğrudan iletmesini sağlayan Halk Günü buluşmaları devam ediyor.

Başkan Tolga Tosun, katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirilen Halk Günü buluşmaları kapsamında kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşları, oda ve dernek temsilcilerini Bandırma Belediyesi Hizmet Binasındaki makamında misafir etti.

Ziyarette vatandaşlarla yüz yüze görüşerek, talep, öneri ve şikâyetlerini dinleyen Başkan Tolga Tosun halk günü buluşmalarının çözüm odaklı ve merkeze insanı alan hizmet vizyonlarının önemli bir parçası olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un gerçekleştirdiği görüşmeler boyunca vatandaşların ilettiği talepleri, yine kendisi tarafından not alırken görüşmeye gelen vatandaşlar ise belediyenin çalışmalarından dolayı Başkan Tolga Tosun’a teşekkürlerini iletti.

Bir önceki yazımız olan 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi Yapıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x