Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Hacıyusuf Muhtar Adayı Fatma Harputlu’dan 8 Mart Mesajı

08 Mart 2014 Cumartesi, 10:51

a4-fatma harputlu copyHacıyusuf Mahallesi Muhtar Adayı Fatma Harputlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir mesajla bayanların bu özel gününü kutladı.

Bundan 5 ay öncesinde adaylığını açıklayan Fatma Harputlu Kadın Eli Değecek Mahalle Değişecek sloganı ile seçim çalışmalarına başlamıştı. Geçtiğimiz ay Hacıyusuf Camii karşısında seçim bürosunda tanıtım çalışmalarına son sürat eden Fatma Harputlu ve aza ekibi yerel seçimlere 21 gün gibi kısa bir süre kala mahallede değişimin sinyallerini şimdiden veriyorlar. Hayalci değil gerçekçi söylemlerle seçim çalışmalarını sürdüren Fatma Harputlu “Ben mahalle hizmet için aday oldum. Göreve geldiğimde belediyemiz ile koordinali bir şekilde çalışarak mahalleme hizmet etmeye hazırım. Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum. ” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr