Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gurme Kedi Maması Faydalı Mı?

Kedilerin tüm ihtiyaçlarını içerisinde barındıran kedi maması türüne gurme kedi maması denir. Hemen hemen her markanın çıkarmış olduğu özel seri mamalardır.

Kedilerin tüm ihtiyaçlarını içerisinde

Kedilerin ihtiyaçlarının sürekli olarak analiz edilerek, bu analizler doğrultusunda mama içeriği formülize ederek çıkarılan özel serilerdir. Yani tüm ihtiyaçları en iyi şekilde barındıran mamalara gurme kedi maması denir. Büyük çoğunlukta Paw Paw kedi maması bu alanda en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Markadan markaya ürün içeriği değişmekle beraber hemen hemen hepsinde zenginleştirilmiş mineraller bulunmaktadır. Yüksek kaliteli malzeme kullanımından kaçınmayan bu özel kedi maması, kedi sağlığını olumlu yönde etkilemeyi hedefleyen yoğun protein deposu olarak geçebilir. Kedilerin ihtiyacına yönelik özel olarak doğru kaynaklar tarafından üretilen bu mamalar kedilerin severek tükettiği mama türüdür. Kedi sahipleri tarafından porsiyon kontrolleri ile beslenme rutinini düzenlemek, kedilerin kilo kontrolünü daha da kolaylaştırır. Paw Paw kedi maması bu mama türünde öncü sayılabilecek bir konumdadır. Kedi sahipleri Petpal.com.tr internet sitesi üzerinden gurme kedi maması çeşitlerini inceleyebilir, kedisine en uygun seçeneği satın alabilirler.

Gurme kedi maması kedilerin sağlıklı gelişimini destekler. Kediler için sağlıklı bir beslenme rutini oluşturmaya son derece elverişli bir mama serisidir.

Paw Paw Kedi Maması 15 kg

Bazı mamalar farklı ırk kedilere özel olarak üretilir. Bazı mamalar ise farklı ırkların tüketimine uygun değildir. Paw Paw kedi maması diğer bütün markalardan bağımsız olarak, kedilerin severek tüketeceği mamadır. İçeriğinde kalite anlamında yüksek kalite somon, tavuk ya da kuzu eti gibi protein kaynakları kullanılmıştır. Sıvılaştırılmış Taze Et Enjeksiyon Sistemi (FMIS) kullanılarak üretilmiştir. %26 protein, %14 yağ, Omega 3 ve Omega 6 içerir.

Kedi sahipleri mama verirken porsiyon ayarlaması çok dikkatli yapılmalıdır. Gurme kedi mamasına yeni geçiş yapıldığı takdirde yedi günlük süre içerisinde eski mama ile yeni gurme kedi maması serisi karıştırılarak verilmelidir. Kademeli olarak yeni mamaya geçiş sağlanmalıdır. Kedi sahipleri sektörde öncü olmakla kalmayıp, gurme kedi maması olarak en çok tercih edilen Paw Paw Gurme Kedi Maması 15 kg ürünü ile güvenli bir şekilde Petpal.com.tr internet sitesi üzerinden satın alabilir.

nev bandırma