Son Dakika
16 Aralık 2017 Cumartesi

Gümüş’ten Bandırma’ya “Geçmiş Olsun”

31 Ağustos 2014 Pazar, 17:00

Bandırma’da yıkım çalışmaları devam eden pazar yerinde çıkan yangınla ilgili konuşan Haluk Ahmet GÜMÜŞ, tüm ilçe halkına geçmiş olsun dileklerini iletti. Pazar yerinde söküm çalışmaları sırasında çıkan yangının ilçe halkında korku yarattığını ancak belediye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldüğünü kaydetti.

Sentetik inşaat malzemelerinin alev alması ile büyüyen yangın çok yoğun bir duman yaymış ve ilçenin pek çok yerinden görülen bir hal almıştı. Rüzgarın da etkisiyle büyüyen yangına müdahale edilerek söndürülmüş ve vatandaşlara ilkyardım müdahalesinde bulunulmuştu.

Konuyla ilgili konuşan Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet GÜMÜŞ şunları kaydetti: “Bandırma’da pazar yerinde çıkan yangın ve yangından dağılan koyu duman ilçede korkuya neden olmuştur. Çok şükür yangın söndürülmüş ve tehlike bertaraf edilmiştir. Yaşanan yangın olayı ve vatandaşta yarattığı korku nedeniyle tüm Bandırmalı hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunarım.”

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr