Gümüş Takı

08 Ekim 2020 Perşembe, 10:36
gumus kar tanesi bayan kolye 4696 5310 46 B
google news takip et mobil

Gümüşten yapılmış olan takılar kadın ve erkeklere çok yakışan modellerdir. Gümüş takı denildiğinde çok geniş bir takı seçeneği karşımıza çıkmaktadır. Kadınlar için kolyeler, bileklikler, küpeler, yüzükler, halhallar akla gelirken erkekler için tesbihler, yüzükler, kolyeler, kol düğmeleri, kravat iğneleri akla gelmektedir.

İşte bütün bu takılar ve aksesuarların tasarımında kullanılan gümüş kendi parlaklığının üzerine bir de taş süslemelerle çok daha şık bir halde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bu takı ve aksesuar modelleri özel günler için hediye olarak da alınabilecek modellerdir.

Gümüş Takı ve Geniş Model Yelpazesi

Gümüş insan bedenine en yakın madenlerden biri olarak bilinmektedir. Bu sebeple gümüşten yapılmış olan takılar kadınlar ve erkekler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Gümüşün insa bedenine yararlarının yanında parlaklık olarak da dikkat çekmesi sebebiyle takılarda ve aksesuarlarda gümüş çok fazla kullanılmaktadır.

Gümüş takı modelleri içinde 925 ayar gümüşün işlenmesi ve taşlarla süslenmesi ile oluşturulmuş çok şık modeller bulunmaktadır. Bu takı modellerini incelemek ve beğendiğiniz modelleri satın almak veya hediye etmek içinhttps://www.tekbirsilver.com/  sayfasındaki takı ve aksesuarları inceleyebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x