Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Gözcüler’in Mutlu Günü

22 Eylül 2014 Pazartesi, 09:50

Bandırma Makine Mühendisleri Odası Başkanı Gürbüz Gözcüler, oğlu Baran için Eken Prestij Otel’de görkemli bir düğün yaptı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı sünnet düğününde İstanbul sahnelerinden Derya Ünlü söylediği şarkılarla hem çostu,hemde coşturdu. Düğün törenine Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Belediye Meclis Üyesi Şerafettin Engüdar, Bandırma Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çemberci, Rotary Kulübü Başkanı Özkan Kabasakal, 2440 Bölge Guvernör yardımcısı İlkay Pireci, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Funda, kulüp üyeleri,iş adamları ve çok sayıda misafir katıldı. Düğüne katılan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Baran Gözcüler’e hediyesini verirken ailesine de “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Düğünde palyonçolar çocuklar için ayrılan bölümde gösteri yaptı.

İlkhaber Gazetesi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr