Son Dakika
21 Mayıs 2019 Salı

Gönen’de Panayır Coşkusu

19 Haziran 2014 Perşembe, 23:47

Her yıl 16-19 Haziran tarihleri arasında yapılan ve alanında bölgenin en büyüğü olan Gönen panayırı bu yıl da büyük ilgi gördü. 

Havaların sıcak olmasına aldırış etmeyen vatandaşlar alışverişin ve eğlencenin tadını çıkardılar. Gündüz sakin gün geçiren panayır alanı gece olunca mahşeri bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Zabıta ve emniyet güçlerinin denetimleri sayesinde huzur ve güven ortamı içinde süren panayırda otomobilden saç tokasına tarım aletlerinden rengârenk çiçeklere kadar birçok ürün vatandaşların beğenisine sunuldu.

BAŞKAN YAKAR PANAYIRI ZİYARET ETTİ
Çocuklar her yıl olduğu gibi panayırın en renkli ve en heyecanlı görüntülerini oluşturdular.Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, her yıl olduğu gibi bu yıl da panayırı ziyaret etti.

Başkan Yakar’a ziyareti sırasında Ak Parti İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık, başkan yardımcısı Süleyman Dökmen, meclis üyeleri Tuncay Salı ve Mustafa Güneri, Pazarcılar Odası Başkanı Çetin Canbaz, zabıta müdürü Nizamettin Şen de eşlik ettiler.

Başkan Yakar ziyareti sırasında vatandaşlarla ve esnaflarla sohbet etti, onlarla fotoğraf çektirdi.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x