Gönen’de Kariyer Festivali

19 Aralık 2019 Perşembe, 09:44
google news takip et mobil

İşkur Bandırma Hizmet Müdürlüğü ve BANÜ KAGEM işbirliğinde Gönen Meslek Yüksekokulu’nda Gönen’de Kariyer Etkinliği düzenlendi.

Onyedi Eylül Bandırma Üniversitesi Gönen Meslek Yüksekokulu’nda Kariyer Festivali organize edildi. İşkur Bandırma Hizmet Müdürlüğü ve BANÜ KAGEM ortaklığında hazırlanan festivale Balıkesir SMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa KARADUMAN, İşkur Bandırma Hizmet Merkezi Müdürü Emrullah NARİN, Soilpoint Kreatif Reklamcılık ve PR Ajans Başkanı Ali Gönen GÖNENDEN, Grand Asya Hotel Ömer KURUBAŞ konuşmacı olarak katıldılar. İşkur Bandırma Hizmet Müdürü Emrullah NARİN yaptığı konuşmada üniversiteli gençlere İşkur’un ülke genelinde ve bölgemizde yapmış olduğu faaliyetlerden, iş hayatına atılmak isteyen gençlere desteklerinden ve işverenlere sunduğu fırsatlardan bahsetti. Etkinliğe katılan öğrenciler farklı sektörlerde alanında uzmanlaşmış ve başarılı faaliyetler yürüten konuşmacılara kariyerleri ile ilgili sorular sordular. Konuşmacılar kendi kariyerleri ve iş hayatında karşılaştıkları sorunlara getirdikleri çözümler ve elde ettikleri başarılar ile ilgili deneyimlerini aktardılar. Üniversiteli gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik sonunda konuşmacılara teşekkür belgeleri ve plaketler takdim edilerek birlikte hatıra fotoğrafları çekildi.

Bir önceki yazımız olan 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi Yapıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x