Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GÖNEN KAPLICALARI YENİ SAHİBİNE DEVİR OLDU

Geçtiğimiz ay Gönen Ömer
Geçtiğimiz ay Gönen Ömer Seyfettin Kültür Merkezinde açık teklif usulüyle gerçekleştirilen ihaleyi kazanan Mutlular Grup ile Gönen Kaplıcaları Aş. Yönetim Kurulu arasında devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Yıldız Otel Mavi Salon’da gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz “ Pandemi dönemimde yaşanılan kapalılık dönemi ve daha önceki yıllardan beri süre gelen birikmiş borçlar ve çeşitli sıkıntılardan dolayı büyük sıkıntılar yaşayan şehrimizin dünyaca ünlü markasının önünü açmak, sektöründe var olması için zorunlu bir adım olan özelleştirme kararı aldığımız Gönen Kaplıcalarımızı açık arttırma ihalesi ile 15 Yıllığına kiralamaya hak kazanan Mutlular Grup ile devir teslim töreninde bir aradayız. Tüm halkımızın gözü önünde gerçekleştirdiğimiz ihalemizi kazanan Mutlular Grup’a ve Gönen’imize hayırlı olmasını dilerim” dedi.
Hatırlanacağı üzere, Gönen Kaplıcaları Aş tarafından gerçekleştirilen açık teklif usulü ihaleye  Zeki Gıda ve Mutlular Grup katılmış, 500 bin TL + KDV kiralama bedeli ile başlayan ihaleyi, 970 bin TL + KDV kiralama ve 15 Milyon TL işletme devir ve lisans bedeli ile 15 yıllığına Mutlular Grup kazanmıştı .Tören sonrası Mutlular Grup ile Gönen Kaplıcaları Aş. Yön. Kur. üyeleri ile devir teslim sözleşmesi imzalandı.,
Marmara Olay
nev bandırma