Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GÖNEN KAPLICALARI A.Ş. YÖNETİM KURULUNDAN KAPLICALAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Kaplıcalar Yönetim Kurulu üyelerimiz

Kaplıcalar Yönetim Kurulu üyelerimiz adına Hukuk Danışmanlarımız dün akşam Kaplıcalar İşçi Temsilcileri ile bir görüşme gerçekleştirmişlerdir.

Bu görüşmede Kaplıca İşçilerinin sosyal medyada yayınladığı talep listelerinde de bulunan Ücretli Yılık İzin İstekleri KABUL EDİLMİŞ, Temmuz ayı maaşlarının bir kısmının ödeneceği kendilerine iletilmiştir.

Ayrıca 1 Eylül’de açılacak otellerin iyi bir gelir elde etmesi durumunda Temmuz ayından kalan ücretlerinin tamamı ve Ağustos maaşlarının da ödeneceği sözü verilmiştir.

Buna rağmen bazı işçi arkadaşlarımız bu önerileri de kabul etmemiş ve eylemlerine devam edeceklerini bildirmişlerdir. Artık bu eylemler 75 Bin Gönenli hemşehrilerimizin Başkanı, Gönen’imizin Şehr-i Emin’i İbrahim Palaz Başkanımızı siyasi olarak yıpratma ve itibarsızlaştırma politikasına dönüşmüştür.

Kaplıcalar İşçilerini mağdur etmemek için elinden gelen herşeyi yapan, onların bu yaptığı eylemin hukuksuz olmasına rağmen hiç bir engellemede bulunmayan İbrahim Palaz Başkanımızın yanında olduğumuzu bir kez daha ilan ediyoruz.

Bu açıklamalar ışığında yaşanan gelişmeleri değerli Gönenli hemşehrilerimizin ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.
nev bandırma