Bandırma Reklam Ajansı

Giyim Firmaları için Model Ajansı “Real Models Ajans”

25 Şubat 2021 Perşembe, 12:00
giyim firmalari icin model ajansi real models ajans bandirma.com.tr
google news takip et mobil

Real Models Ajans İstanbul’un en iyi manken ajansı olma misyonu ile hizmete girdi. Her zaman çalıştığı markaların memnuniyeti doğrultusunda işlerine titizlikle önem veren ajans katalog çekimi yaptıracak olan tekstil firmalarının ilk tercihi olma yolunda ilerliyor.  Bünyesindeki her yaştan göze hitap eden genç ve güzel mankenlerle çalışan Real Models Ajans İstanbul ile birlikte tüm ülke geneline hizmet veriyor. Yabancı mankenleri de bünyesinde bulunduran ajansa giyim firmalarından ilgi oldukça yüksek.

2013 yılında moda sektöründe öncü birçok firmanın model ihtiyacını karşılayan Real Models Ajans üstün hizmet kalitesiyle güzel bayanlar ile çalışmak isteyen şirketlerin ilk tercihi oluyor.

Firma her zaman sektörün en iyileri ve son derece deneyimli olan tasarımcı, fotoğrafçı ve profesyonel ekiplerden oluşan çalışma arkadaşlarıyla hizmet veriyor. Bu yüzden de firmalar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor.

Real Models Ajans; bünyesindeki Yabancı, Kadın, Erkek ve Çocuk Modelleriyle Dizi, Film, Video Klip, Dergi, Katalog, Reklam Çekimleri, Fuar Hostesi, Manken, Prova Mankeni, El Ayak ve Yüz Mankenleri gibi ihtiyaçlarınız için sizlere en iyi hizmeti sunma gayretinde çalışıyor.

İstanbul’un En iyi Model Ajansı olma yolunda çalışan Real Models Ajans Sizin markanızla çalışmak için heyecanlanıyor. Sizde  güzel, alımlı, çekici ve en önemlisi profesyonel modellerle çalışmak için en iyi mankenleri firmanızın yüzü yapmak için bir an önce Real Models Ajans ile tanışın.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x