FIRTINALI HAYATLAR İZLE


985 kez izlendi, 06 Ekim 2016 Perşembe

Fırtınalı Hayatlar izle filmi 2016 yılının Haziran ayı çıkışlı bir drama. Bu filmi aldığı yüksek puan ile dikkat çekiyor. Filmimiz sinema yazarlarından büyük övgüler aldı. Genç yaşında ün ve başarıya ulaşan Wolfe, çarpıcı yeteneğiyle örtüşen etkileyici de bir karaktere sahiptir. Perkins, tüm zamanların en saygıdeğer ve tanınan edebiyat editörlerindendir ve F. Scott Fitzgerald ve Ernest Hemingway […]

Fırtınalı Hayatlar izle filmi 2016 yılının Haziran ayı çıkışlı bir drama. Bu filmi aldığı yüksek puan ile dikkat çekiyor.

Filmimiz sinema yazarlarından büyük övgüler aldı. Genç yaşında ün ve başarıya ulaşan Wolfe, çarpıcı yeteneğiyle örtüşen etkileyici de bir karaktere sahiptir. Perkins, tüm zamanların en saygıdeğer ve tanınan edebiyat editörlerindendir ve F. Scott Fitzgerald ve Ernest Hemingway gibi sembolleşmiş roman yazarlarını keşfetmiştir. Wolfe ve Perkins arasında şefkatli ve karmaşık bir dostluk gelişir. Eğitici ve önlenemez dostlukları, bu parlak ama birbirinden çok farklı iki adamın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

Fırtınalı Hayatlar türkçe dublaj izle filminin yönetmeni Michael Grandage üstleniyor. Yönetmenimiz oldukça başarılı bir iş ortaya koymuş. Filmin senaristi John Logan. Logan oldukça başarılı bir senarist. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jude Law ,  Nicole Kidman ,  Colin Firth ,  Guy Pearce ,  Laura Linney gibi isimler yer alıyor. Imdb sitesi kullanıcıları tarafından 6.8 gibi bir puan ile ödüllendirilen yapımımız izlenmeye değer.
104 dakika süren bu şahane drama sizi bir an bile sıkmayacak. Etkileyici konusu ve öyküsü ile filmimizi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SULTAN İZLE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr