Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Festival Coşkusu Edincik’e Taşındı

08 Haziran 2014 Pazar, 12:23

25. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali, Büyükşehir yasasıyla mahallemiz konumuna gelen ve ilk kez bir festival coşkusu yaşayan Edincik Mahallesinde dopdolu bir programla kutlandı.

Festivalin üçüncü günü olan 07 Haziran Cumartesi günü Saat 18.00’da Edincik Mahallesinde Atatürk Anıtın önündeki büyük meydanında kurulan sahnede ilk olarak Animasyon gösterileri ve sihirbaz şovlarıyla başlayan etkinlik programı, Belediye Bandosunun verdiği konser ve yapılan çeşitli yarışmalarla devam etti. Şov ve animasyon gösterilerinin ardından Tiyatro Ege tarafından sahnelenen tiyatro oyunu, mahalle sakinleri tarafından beğeniyle izlendi.  Gecenin sonunda Bandırma’nın sevilen ses sanatçılarından Solist Arzu, Bandırma Müzisyenleriyle birlikte sahne alarak verdiği Halk Konseri Edincikliler tarafından beğeniyle izlendi. Gecenin sonunda CHP’li Belediye Meclis Üyesi Abdullah Erbay tarafından sanatçılara takdim edilen festival plaketinin ardından gece son buldu.

edincik-festival2

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr