ERDEK ZEYTİN KOOPERATİFİ SEÇİMLERİNDE SONUÇLAR

28 Şubat 2015 Cumartesi, 13:29
google news takip et mobil

162 sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış kooperatifi seçimleri büyük bir sükûn içinde gerçekleşti. Büyük tartışmalara neden olacağı söylentileri ile kongreye gölge düşürülmek istenmesi söylentide kaldı.

Divan’ın oluşumundan itibaren üstünlüğü eline alan Hüseyin Sarı Grubu salon hâkimiyeti ile erken final havasına girerken, Başkan Adayları, Hüseyin Durak ve Hüseyin Sarı’nın kongreye ilişkin görüş ve açıklamaları taraftarlarından büyük alkış topladı.

Saatler 17.00 gösterdiğinde sandık kurulu oylamayı tamamlayıp oy sandıklarını açtı. 4491 ortağı bulunan 162 sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifinde %53 oranında 2374 oy kullanıldı.

Mavi Liste ile seçime katılan Hüseyin Durak’ın listesinde Ahmet Uysal, Murat Çolak, Nehmet Pektaş, Nesrin Torun, İsmail Hakkı Süzgün yedeklerde Temel Binici, Mustafa Kırgöz, Ramazan Akdağ, Ömer Alan, Hayrettin Durmaz ve Hüseyin Eren yer aldı.

Sarı liste ile seçime katılan Hüseyin Sarı’nın listesinde Süleyman Eren, Abdullah Şenol, Fahrettin Pektaş, Ömer Saçıl, Türkan Akdağ Öztürk yedeklerde ise Mehmet Ali Kılıç, Ferhat Toka, Adnan Koruk, Mehmet Lütfü Kalafat, Yener Özkaynak ve Müjdat Saçan yer aldı.

Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifinin cumartesi günü Erdek Kapalı Spor  Salonu’nda gerçekleşen seçimleri tamamlandı. Ortakların büyük ilgi gösterdiği seçimlerde kooperatif başkanlığı için Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ve Hüseyin Durak yarışırken, kazanan 1347 oyma Hüseyin Sarı oldu.

Bir önceki yazımız olan Hazal Fidancılık Ceviz Fidanı Satışı Başlıyor başlıklı makalemizde bandırma ceviz fidanı, ceviz fidanı ve ceviz fidanı göz aşı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x