Son Dakika
19 Ocak 2020 Pazar
grand serenay hotel bandırma

ERDEK’TE SEZON HAZIRLIKLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi, 15:45

Turizm sezonuna girerken, günübirlik tatil yapmaya giden vatandaşların uğrak yeri olan Tatlısu Sahiline Erdek Belediyesi ekipleri tarafından bakım ve temizlik çalışması yapıldı. Ormanlı mahallesinde yağmur suyu boru hattı ve Sahil düzenleme çalışmaları sürüyor.
Belediye Başkanı Hüseyin Sarı talimatıyla, Erdek Belediyesi’ne ait iş makineleri ve kum eleme makinesi ile Tatlısu sahilinde biriken çöp ve yosun artıkları ile deniz kıyılarında biriken yosunların temizliği yapıldı. Sabah saatlerinde çalışmalarına başlayan Erdek Belediyesi ekiplerinin yaptığı temizlik çalışmaları vatandaşlardan da büyük destek buldu.

Ayrıca belediye ekipleri tüm Kapıdağın kırsal mahallelerinde olduğu gibi Ormanlı mahallesinde de yağmur suyu boru hattı ve sahil düzenleme çalışmalarını sürdürdü.

Büyükşehir Yasası ile birlikte sahilleri birer birer uhdesine alan Büyükşehir Belediyesi, Ayvalık ve körfez sahillerine her türlü yatırımı yaparken, görmezden geldiği Erdek ve Kapıdağ sahillerinin ilacı da Erdek Belediyesi olmaya devam ediyor.

Erdek Doğus Gazetesi

Bir önceki yazımız olan Hazal Fidancılık Ceviz Fidanı Satışı Başlıyor başlıklı makalemizde bandırma ceviz fidanı, ceviz fidanı ve ceviz fidanı göz aşı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x