En Uygun Boşanma Davası Avukatlık Ücretleri | Bandirma.com.tr

8 Aralık 2023 - 18:01

En Uygun Boşanma Davası Avukatlık Ücretleri

En Uygun Boşanma Davası Avukatlık Ücretleri
Son Güncelleme :

09 Haziran 2023 - 14:01

163
google haberler

Delil Avukatlık, boşanma davalarında uzmanlık sağlayan deneyimli bir hukuk firmasıdır. Boşanma sürecindeki karmaşık yasal prosedürlerle başa çıkma konusunda uzmanlaşmış avukatlarıyla size yardımcı olur. Anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davalarında müvekkillerine profesyonel ve etkili bir şekilde rehberlik eder.

Delil Avukatlık boşanma davalarında en uygun boşanma avukatı ücretleri sunan bir hukuk firmasıdır. Müvekkillerine adil ve şeffaf bir fiyatlandırma politikası ile hizmet verir. Her müşterinin maddi durumunu dikkate alarak, uygun ödeme planları sunar. Böylece maliyet endişesi olmadan hukuki destek alabilir ve boşanma sürecinde huzur içinde ilerleyebilirsiniz.

Anlaşmalı veya Çekişmeli Boşanma Avukatlık Ücretleri

Anlaşmalı veya çekişmeli boşanma davalarında hem davanın türüne hem de davaya konu edilecek olan olayların yaratmış olduğu potansiyel zorluk durumlarına göre farklı bir ücret aralığı bulunmaktadır. 2.022 yılında yayımlanan avukatlık asgari ücret tarifesinde boşanma davaları için belirlenmiş olan taban ücret 9.200 TL’dir. Bu rakam baz alınarak 2023 yılı uygulamalarına bakıldığında eğer mevcut anlaşmalı boşanma davası söz konusuysa bu dava için talep edilen ücretler 9.200-20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Söz konusu çekişmeli boşanma davası olduğunda ise davanın zorluk durumuna göre 20.000-50.000 TL arasında bir fiyatlandırma yapılmaktadır.

Boşanma davasında uygulanacak en uygun boşanma avukat ücretleri için Delil Avukatlık https://www.delilavukatlik.com/bosanma-masraflari sitesiyle iletişime geçebilirsiniz. Net fiyatlandırma hakkında en doğru bilgi yapılacak görüşmelerden sonra belirlenmektedir.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x