Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Emre Kaya’dan “Apayrı” şarkılar

02 Mayıs 2014 Cuma, 23:18
Türk Popunun genç seslerinden olup hızlı yükselişine devam eden Emre Kaya yeni albümü “Apayrı” ile bir kez daha müzik listelerinde.

Emre Kaya’nın, “Teşekkür Ederim” adlı maxi single’ının ardından hazırladığı “Apayrı”da 4’ü yeni olmak üzere toplam 7 şarkı bulunuyor. Türk Pop dünyasında yorumcu kimliğinin yanı sıra besteleriyle de sağlam bir yere sahip olan sanatçının, yeni albümünde yer alan tüm parçaların söz-müziğinde yine kendi imzası bulunuyor.

Emre Kaya, bu albümde bir sürpriz yaparak, bu zamana kadar kendi için özel olan sanatçı dostlarına vermiş olduğu hit şarkılardan bazılarını akustik versiyonlarıyla bizlere ulaştırıyor. Bu şarkılar daha önce Zeynep Dizdar’ın seslendirdiği “Sana Güvenmiyorum” ile Murat Dalkılıç’tan dinlediğimiz “Çatlat” ve “Kader”.

Albüme adını da veren çıkış şarkısı “Apayrı” Murad Küçük yönetmenliğinde kliplendirildi. Nişantaşı’nda çekilen klibin görüntü yönetmenliği Veli Kuzlu, albümün fotoğraf çekimleri ise Cem Talu tarafından gerçekleştirildi.

“Apayrı” şarkısı geçtiğimiz Mart ayının ilk günlerinde radyolar ve dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sunulmuştu. Şarkı kısa sürede hit olmayı başardı.

DMC etiketiyle geçtiğimiz ay öncelikle yasal dijital müzik platformlarından satışa sunulan Emre Kaya’nın yeni albümü “Apayrı” bu haftadan itibaren müzik marketlerdeki yerini aldı.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr