Ekrem Başaran Partililerle Bir Araya Geliyor

16 Aralık 2019 Pazartesi, 09:25
google news takip et mobil

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran teşkilatlardaki delege seçimlerine bizzat katılarak partililerle bir araya geliyor. Son olarak Susurluk delege seçimlerinde partililerle bir araya gelen Ekrem Başaran, YÖRSAN konusunda hassasiyeti gördüklerini ve Milletvekilleriyle birlikte hukuk çerçevesinde bir çözüm bulmaya çalışacaklarını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, teşkilat çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana kısa bir süre geçmesine karşın, parti çalışmalarının aksamaması için yoğun mesai sarf eden İl Başkanı Ekrem Başaran, bir yandan yeni yönetim kurulu çalışmalarını bir yandan da teşkilatlardaki kongre süreçlerini takip ediyor. Cumartesi günü Susurluk teşkilatı ile delege seçimleri vesilesiyle bir araya gelen Başaran, son günlerde gündemde olan YÖRSAN ile ilgili gelen talepler üzerine, “YÖRSAN konusunu, başta Vekillerimizle birlikte, her düzeyde takip ediyoruz ve hukuk çerçevesinde bir çözüm bulmak için çalışıyoruz. Muhtemel satış ve diğer çözümler için gerekli zaman konusunda çok dar bir süreç yaşıyoruz ama elimizden gelen tüm imkânları seferber ediyoruz” dedi.

Ayrıca AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, Şeker fabrikası çıktı ürünü olan küspe ile ilgili sorunları takip edeceklerini ifade etti.

Bir önceki yazımız olan 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi Yapıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x