Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Edip Uğur’un 19 Mayıs Mesajı

20 Mayıs 2014 Salı, 09:46

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Başkan Uğur’un mesajı: 

“Soma’da meydana gelen maden faciasının acısını kalbimizde hissederek milli bayramımızı yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal`in 19 Mayıs 1919`da Samsun`a çıkışıyla birlikte milletimizin umutları canlanmış ve kendi kaderini yeniden tayin edeceği İstiklal Mücadelesi başlamıştır. Ülkemiz genç ve dinamik nüfusuyla, Cumhuriyetin 100. Yılında birçok hedefini gerçeğe dönüştürmüş olarak, çok daha parlak başarılara imza atacaktır. İnanıyorum ki gençlerimiz, ülkemizi eşitlik, adalet, insan hakları, demokrasi ve hukuk devleti temelinde inşa edecek, daha müreffeh bir ülke için gayret göstereceklerdir. Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyor, sevgili gençlerimizin ve tüm hemşehrilerimin 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı`nı kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum”

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr