Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Edip Uğur Projelerini Başlatıyor

02 Mayıs 2014 Cuma, 23:39

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un seçim vaatlerinden olan raylı sistem uygulaması için düğmeye basıldı.

Raylı sistemin hayata geçirilmesi konusunda çalışmalara başlayan Uğur; İlk olarak Devlet Demir Yolları 3. Bölge müdürü Selim Koçbay ve ekibi ile bir toplantı düzenledi. Toplantı sonrasında Başkan Uğur açıklamasında; Öncelikle 1.Etap Terminal-Çarşı-Üniversite arasında Hafif raylı Tramvay ( BALRAY) Hattının yapılması için gereken alt yapının oluşturulması noktasında Ankara Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü ile bağlantılı olarak projelendirme çalışmalarının devam ettiğini , ayrıca BALRAY uygulamasının yapılacak yeni Toplu Ulaşım Sistemi çalışmalarıyla birlikte entegre edilerek bu hattın Yenimahalle(TOKİ ) yönünde 2.Etap genişlemesinin planlandığını söyledi. Körfez Bölgesinde de turizmin canlanmasıyla artan trafik akışının kolaylaşması için planlanan, Mevcut İzmir-Bergama raylı sisteminin Ayvalık’tan Altınoluk’a kadar uzatılması için gerekli projelendirme çalışmalarının devam ettiğini ve Ankara’nın desteği ile kısa sürede tamamlanacağını dile getirdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur; “Hemşehrilerimizin hayat standartlarını yükseltmek için zaman kaybetmeden çalışmalarımıza başlıyoruz. Söz verdiğimiz tüm projeler tek tek hayata geçirilecektir.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr