Son Dakika
29 Mart 2020 Pazar

E-ticaret ile Online Dünyada Ne Satılabilir?

29 Temmuz 2019 Pazartesi, 12:37

Küçük ama karlı bir pazar boyutuna sahip bir ürün ve bir e-ticaret sitesi kurmaya başlayabilirsiniz. Düşük anahtar kelime arama özelliğine sahip çok küçük girişimlerden kaçının. Örneğin, hamile kadınların 25 ila 40 yaş arası hamile kadınlar için satılması önerilir. Daha pahalı ürünler için müşteri bulmak zor ve piyasanın küçük boyutu büyüme potansiyelinizi bu siteler sınırlar.

Rekabet E-Ticaret Ortamında Nasıldır?

Seçtiğiniz ticaret ortamında birçok rakip varsa, bu pazarın alıcılar tarafından onaylandığını gösterir. Bir atılım yapmak ve başarılı olmak istiyorsanız, müşterileri etkilemek ve pazar payını artırmak için müşterilerin dikkatini farklı şekillerde çekmeniz gerekir.

Devam etmeden önce ürününüz hakkında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Karınızı azaltacak birçok küçük sektör olacaktır. Bu değişken maliyetlerin etkisini azaltmak için güçlü bir başlangıç ​​marjı belirlemeniz gerekir.

E-Ticaret İle Ne Satabilirsiniz?

E-ticaret yapacaksanız, ilk önce hangi ürünü satmak istediğinize karar vermelisiniz. Her şeyi satmak istediğimi söylerseniz, % 90 olasılıkla yanlış yoldasınız demektir. Her şeyi çevrimiçi satmak için çok yüksek bir sermayeye ihtiyacınız var. Bu yüzden belirli bir kategoriye veya hatta bir ürüne atıfta bulunmak daha mantıklı olacaktır. İlk olarak, bu konuda en iyi 5 üründen biri veya bir tanesi. Ürün sayısı kategoriye göre daha büyükse, bunun üzerinde de çalışabilirsiniz. Örneğin, e-ticaret desteği ile bir cep telefonu kılıfı satmak istiyorsanız, bunu tek bir ürünle yapamazsınız, piyasada satılan 20-30 cep telefonu modelleri için kasalara ihtiyacınız olacaktır.

Bu sektörde siz de kendinize bir pay ayırmak istiyorsanız, https://www.omnieticaret.com/  ile çalışabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x