Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Dünyaca Ünlü Belgesel Kanalları ile Digitürk Farkı ile Ekranlarınızda

27 Nisan 2016 Çarşamba, 09:20

Digitürk keyfini film yada dizi izleyerek yaşarken belgesel kanalları ile keyfinizi daha da katlamak isterseniz küçük bir ücretle bunu yapmanız mümkün oluyor. 4 TL aylık ücret ile dünya belgeselleri TV başında izlenebilir hale geliyor.

Başarılı TV kanallarını bir araya getirerek izleyici isteklerin doğrultusunda Türk izleyicisine sunan Digitürk, başarısını Belgesel Kanalları ile de gösteriyor. Var olan film, dizi, spor paketleri yanında belgesel için de uygun fiyatlı kampanya seçenekleri sunmakta olan Digitürk, üye olduğunuz pakete ek belgesel izlemeleriniz için de olanak veriyor. Ülkemizde de giderek daha iyi belgesel yayınları yapan TV kanalları yayın hayatına başladı. Ama dünya izleyicisinin zaten bildiği belgesel kanalları da Digitürk ekranında bu kanallar ile beraber Belgesel paketi ile üyelere aktarılıyor. Daha canlı, daha gerçekçi ve daha bilgilendirici belgeseller Digitürk Belgesel Paketi içerisinde sunulan kanallarda karşınıza getiriliyor.

Zaten bir Digitürk üyeliğiniz bulunuyor ve belgesel kanallarını da izlemek istiyorsanız 4 TL farkla belgesel kampanyası tam istediklerinize cevap verebiliyor. Dünyanın da takibinde olan bu ayrıcalıklı Digitürk Belgesel kanallarını izlemek için ayda 4 TL bir fark ücret ödemeniz yeterli oluyor. HD görüntü kalitesi ile izleyebileceğiniz belgesel kanalları arasında tüm dünyanın da yakından bildiği National Geographic Channel, National Geographic People, National Geographic Wild, ID X, History Channel, Discovery, Discovery Showcase, Animal Planet gibi kanallar bulunuyor. Ayrıca ülkemizde de belgesel konusunda yayınları ile dikkat çeken İZ TV ve TRT Belgesel kanalları HD kalitesinde görüntülerle karşınızda oluyor. Belgesel ziyafetini yaşamak için yapmanız gereken TV başına kurulup harika görüntüler eşliğinde farklı konulardaki belgeselleri beklemek oluyor. Yayın akışları içerisinde bilimsel araştırmalara, hayvanların yaşam mücadelesine, doğanın gizemlerine tanıklık edebileceğiniz pek çok belgeseli bulabileceksiniz. Bu avantajlı fiyat sunan 4 TL bir fark ücret ödeyerek faydalanacağınız kampanya için yapmanız gereken 12 ay taahhütlü Giriş Paketi yeterli oluyor. Belgesel izlemeyi daha keyifli hale getirebilecek seçenekler arasında özel 6 ay boyunca HD keyfi hediyeyle üyeliğinizi yapabileceğiniz seçenekler de var. Hatta izleyemediğiniz, kaçırdığınız belgeselleri tekrar izleme olanağı getirebilecek olan TEKRAR İZLE hizmetiyle Digiturk Play’de ücretsiz yayınları izleme olanağınız da oluyor. Digitürk keyfini film yada dizi izleyerek yaşarken belgesel kanalları ile keyfinizi daha da katlamak isterseniz yok denebilecek bir ücretle bunu yapmanız mümkün oluyor. 4 TL aylık ücret ile dünya belgeselleri TV başında izlenebilir hale geliyor.

Digitürk kanallarını izlerken neden daha fazla kanala sahip olmayasınız? Bu imkanı 4 TL bir fark ücret ödeyerek elde edebileceğinizi bilmelisiniz. İster kendiniz ister aile bireylerinin merak edebileceği konularda en yararlı olabilecek programların başında belgeseller geliyor. İşte bu fark ücret, size bu belgeselleri yayınlayan kanalları izleme olanağını verecektir. Daha fazla bilim, daha fazla doğa, daha fazla gezilecek yerler, daha fazla biyografi izlemeleri sağlayacak olan belgesel kanalları arasında tüm dünyanın da takip ettiği belgesel kanallarının Digitürk ile size sağlandığını unutmamalısınız.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr