Dr. Hüseyin Bozkurt, Medicana Hastaneleri’nin 30 Yıllık Başarı Yolculuğunu Paylaştı | Bandirma.com.tr

5 Aralık 2023 - 15:30

Dr. Hüseyin Bozkurt, Medicana Hastaneleri’nin 30 Yıllık Başarı Yolculuğunu Paylaştı

Dr. Hüseyin Bozkurt, Medicana Hastaneleri’nin 30 Yıllık Başarı Yolculuğunu Paylaştı
Son Güncelleme :

04 Ekim 2023 - 16:19

 

Medicana Sağlık Grubu’nun 30 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin yedi ilinde sunduğu sağlık hizmetleri, sektördeki başarısının bir göstergesi. Grubun Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt, bu başarı yolculuğunu ve Medicana’nın geleceğe dair planlarını detaylı bir şekilde anlattı.

“Sağlık sektöründe yaklaşık 35 yıllık bir serüvenim var”

Sağlık sektörüne diş hekimi olarak adım atan Bozkurt, sektördeki yoğun çalışma dönemlerinin ardından herkes için erişilebilir sağlık hizmeti sunma vizyonunu benimsediğini belirtti. Bozkurt, “35 yıla yakın bir süredir sağlık sektöründeyim. Bu süre zarfında birçok doktor arkadaşımızla birlikte yönetici olarak görev aldık. İlk hastanemizi açtıktan sonra, sağlık turizminin Türkiye’de büyük bir potansiyele sahip olduğunu gördük ve uluslararası bir marka olma hedefiyle Medicana ismini aldık. 1992’den bu yana, Türkiye’nin yedi ilinde modern tıbbın imkanlarıyla hizmet veriyoruz” dedi.

“Yakında hastane sayımız 17 olacak”

Medicana’nın kuruluş hikayesini de paylaşan Dr. Bozkurt, “1992’de İstanbul Beşyüzevler’de başladığımız bu yolculukta, sırasıyla Avcılar, Çamlıca, Bahçelievler, Haznedar ve Beylikdüzü’nde hastaneler açtık. Ardından Ankara, Samsun, Konya ve Sivas’ta şubelerimizi faaliyete geçirdik. İstanbul’a dönüşte Kızıltoprak, Bursa ve İzmir’de hastanelerimizi hizmete sunduk. 2022’de İzmir Çeşme’de, 2023’te ise Ataköy’de yeni hastanelerimizi açtık. Yakın zamanda Zincirlikuyu’da yeni bir hastane açmayı planlıyoruz. Ayrıca, Bosna’da yurt dışı yatırımımız devam ediyor. Bu yatırımlarla birlikte hastane sayımızı 17’ye çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

nev bandırma

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN
avşa adası otelleri
x