Bandırma Reklam Ajansı

DOĞAN: POLİS TEŞKİLATIMIZIN 176. KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN

09 Nisan 2021 Cuma, 09:43
dogan polis teskilatimizin 176 kurulus yili kutlu olsun bandirma.com.tr
google news takip et mobil

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan Polis Haftası ve 10 Nisan Polis Günü ile ilgili bir mesaj yayımladı. Doğan; “Vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlamak için canla başla çalışan Polis Teşkilatımızın 176. Yılı Kutlu Olsun” dedi.

Mehmet Doğan ; “Kurulduğu gün olan 10 Nisan 1845’den bugüne kadar vatanımızda huzurun, düzenin bozulmaması ve evlerimizde güvenle oturabilmemiz için gece gündüz fedakârca çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 176. Yılı Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in ‘Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı ve bir anne kadar şefkatli olmalıdır. Herkesin polisi kendi vicdanıdır, ancak polis vicdanı olmayanların karşısındadır.’ dediği gibi Polis Teşkilatımız ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sonsuza dek sahip çıkacaktır.

Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş Yıl Dönümü 10 Nisan Polis gününü kutlar, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunarım.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Açık Köklü Chandler ve Fernor Ceviz Fidanı Sökümleri Sürüyor başlıklı makalemizde açık köklü ceviz fidanı, çetnır ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x