Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Dijital Yayıncılığın Öncüsü Digitürk, Bayileri ile Her Yerde Sizlere Yakınlaşıyor

22 Ağustos 2016 Pazartesi, 20:04

En kaliteli yayınları ve hizmeti evinize taşıyoruz. Digitürk dijital yayıncılığın öncü kuruluşlarındandır.

Türkiye’yi 2000 yılından itibaren dijital yayıncılık kavramı ile tanıştırmak olan Digitürk, şimdi de giderek büyüyen bayi ağını yurt geneline genişletiyor. Hemen her il yada ilçe merkezinde bir Digitürk bayisini rahatça bulabiliyorsunuz. Bu durum yeni Digitürk üyelerinin kampanyalardan daha hızlı haberdar olmasını sağlıyor. Her ne kadar internet ve telefon hattı üzerinden de Digitürk konusunda bilgi alıp üyelik işlemlerini başlatabiliyor olsanız dahi uzman Digitürk personeli ile yüz yüze yapacağınız bir görüşme sonrasında daha kalıcı bilgilere sahip olabiliyorsunuz. Digitürk, üyelerine sadece en iyi televizyon kanallarını sunmuyor, en gelişmiş dijital görüntü ve ses kalitesini de beraberinde sunuyor. Digitürk hakkında en doğru bilgileri digitürk bayileri aracılığı ile tüm Türkiye aynı anda alabiliyor.

Digitürk hizmetleri arasında; gelişmiş HD, 3D ve 4K görüntü teknolojileri ile pek çok TV kanalını üyelerine sunmak var. Bunun dışında Turkcell Superonline ortaklığı ile internet bağlantı hizmetini de Digitürk ile alabiliyorsunuz. 2000 yılından bu yana verdiği hizmetler sonrasında artan bir üye kitlesine ulaşan firma; hem yeni üyeleri hem de var olan üyeleri için daha iyi hizmeti yerinde vermek için bayi ağını oldukça genişletti. Artık Türkiye’deki hemen her il merkezinde en az bir Digitürk bayisi görebiliyorsunuz. Hatta ilçelerde de uzman personelleri ile çalışmakta olan Digitürk bayisi görebiliyorsunuz. Dünyanın en iyi kanallarına da Digitürk paketleri içerisinde yer veren platforma katılmak istiyorsanız size en yakın bir Digitürk bayisine yapacağınız ziyareti sonunda daha bilgili bir şekilde üyeliğinizi başlatabiliyorsunuz. Ancak yakınınızdaki Digitürk bayisi, sadece yeni üye almak için değildir ve var üyelere de destek vermektedir. Üyeliğiniz ile yaşadığınız Digitürk problemlerini bu bayilere ileterek çözüme ulaşmasını talep edebilirsiniz. Digitürk Isparta, Burdur, gibi pek çok ilde ve ilçelerinde güler yüzlü ve işinde uzman bayi personelleri ile sizlere yardımcı olmak için çalışmalarını yürütüyor.

İlk yayına başladığı 2000 yılından bu yana dijital televizyon yayıncılığı konusunda ülkemizin lider platformu olan Digitürk, üstün teknolojik altyapısı ve gerçekleştirdiği yayınlarla Türk insanının beğenisini toplamış görünüyor. Bu beğeniye layık olmayı amaçlayan Digitürk yönetimi de yurdun dört bir yanına yeni Digitürk bayileri açarak desteğini eksik etmiyor. İnternet için de yeni Digitürk paketleri ile farklı bir alana da yönelen Digitürk; “Dilediğin Zaman , Dilediğin Yerde” uygulaması gibi televizyon izleme alışkanlıklarını köklü olarak değiştirecek yeni teknolojileri de üyelerine ulaştırıyor. Digitürk üyeliğiniz ile her türlü TV programına istenildiği zaman istenildiği yerden erişilebiliyor. Üstelik bu yayınları tüm Türkiye’de HD ve 3D yayınlarla alabiliyorsunuz. Artan TV kanalları, limitsiz internet seçenekleri, yeni ve dünyanın kullandığı televizyon teknolojileri ile tanışmak istiyorsanız yaşadığınız yerdeki bir Digitürk bayisinin adres ve telefon bilgilerini yeniabonelik.net web sitesine bakarak öğrenebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr