Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

Digitürk İle Farklı Kanallar

24 Ekim 2016 Pazartesi, 09:28

Birbirinden özel yayınlara ve programlara sahip olan bu platformda, her an izleyebileceğiniz farklı bir alternatife ulaşabilme şansını elde edebileceksiniz. 

Digitürk muhteşem bir dünyanın kapılarını sizler için aralıyor. Harika fırsatları değerlendirebileceğiniz Digitürk dünyasında size özel yeriniz hazır! Birbirinden özel uygulamalarına ek olarak tematik kanallarında yayın ağlarını evlerinize getiren Digitürk sayesinde yüzlerce kanala ve muhteşem yayınlara ulaşabilme şansını elde edebilirsiniz. 400’ün üzerinde kanalın sizi beklediği bu avantajlı dünyada 80 kadar HD kanala da ulaşabilme şansını yakalayacaksınız. Digitürk yayın akışı sayesinde bu kanalların içeriklerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün. HD, 3d veya 4K gibi teknolojik imkanları size sağlayan Digitürk ailesinin bir ferdi olarak fırsat dolu bir dünyanın kapılarını aralayabileceksiniz.

Digitürk, dikkat çekici tematik kanalları ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Birbirinden özel yayınlara ve programlara sahip olan bu platformda, her an izleyebileceğiniz farklı bir alternatife ulaşabilme şansını elde edebileceksiniz.  En sevdiğiniz dizileri, filmleri veya belgeselleri HD kalitesinde izleyebilecekken, 4K desteği sunan yayın içeriklerine, 3D desteği sunan gerçekçi filmlere kadar farklı bir yayın akışı yine sizi bekliyor olacak. Digitürk platformunda dünyayı peşinden sürükleyen filmlere, muhteşem dizi akışına, çocuk eğlence programlarına, yetişkin içeriklerine ulaşabileceğiniz gibi bu yayınları dilediğiniz yerde de takip edebilme şansı yine sizi bekliyor olacak. Digitürk haber kanalları ile dünyadan ve Türkiye’den en önemli gelişmeleri takip edebilecek, eşsiz fırsatları değerlendirebileceksiniz. Fırsatlarla dolu kampanyalardan yararlanarak elde edeceğiniz bu deneyimde harika zaman geçirebileceksiniz. Digitürk’ün 7 gün 24 saat devam eden kesintisiz yayın akışı sayesinde elde edeceğiniz bu fırsatlar, size özel bir takım uygulamaları da beraberinde getirecek. Dijital yayıncılığın keyifli yanlarını evlerinize taşıyacak olan Digitürk ile interaktif özelliklerden yararlanabilecek ve harika fırsatları değerlendirebileceksiniz. A haber, Ntv, 24, Cnn Türk, HaberTÜRK,  TGRT Haber, BBC Hd, A Haber Hd veya BBC HD kanallarından birisini tercih ederek ister Türkiye’den ister dünyadan tüm yayınları takip edebilme şansını elde edebilirsiniz.  Ajanslar tarafından servis edilen en doğru ve en güncel haberlere ek olarak en sıcak bölgelerden canlı bağlantılar, röportajlar en özel görüntüler ile ayağınıza geliyor. Kendinizi adeta bir yayın akışı içerisinde hissedeceğiniz bu tür programlar sayesinde muhteşem bir deneyime ilk adımı atabilirsiniz.

Digitürk’ün büyülü dünyasında sizi bekleyen çok sayıda içerik ve yayın akışı bulunuyor. 400 adet kanala sahip olan bu platformun her anında haberlerin takibini yapabilir, muhteşem deneyimlere ev sahipliği edebilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan bu paketlerin tüm detaylarını hissedebileceğiniz Digitürk Haber kanalları sayesinde gerek Türkiye gündemi gerekse dünya gündemi yakından takip edebilecek, her yaşanan olaydan haberiniz olacak. Siz de fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını ardına kadar açmak için Digitürk bayilerimize gelerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Birbirinden özel fırsatların yer aldığı bu paketlerde harika zaman geçirmek tamamen sizin elinizde olacak. Digitürk’lü olun, avantajlı fiyatlardan yararlanın!

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr