Son Dakika
15 Aralık 2018 Cumartesi

DİDAR KAFAOĞLU ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

12 Ocak 2018 Cuma, 09:03

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun eşi Didar Kafaoğlu engelsiz bir yaşam için çalışmalarına devam ediyor.

Didar Kafaoğlu, geçtiğimiz gün Balıkesir merkezde bulunan tüm engelli dernek ve eğitim kurumlarıyla buluşarak bir tanışma toplantısı düzenledi. Didar Kafaoğlu, Balıkesir merkez engelli dernek ve eğitim kurumlarının başkan ve müdürlerinin bir arada olmasını sağlamayı ve ortak bir projede buluşmayı amaç edindi.

Toplantıda bundan böyle hep birlikte olacaklarının altını çizen Didar Kafaoğlu; “Bu kahvaltı istişare toplantımız bizim açımızdan çok önemli. Sohbet ortamında fikirlerimizi, görüşlerimizi konuşalım. Ortak bir projede anlaşalım istiyoruz” dedi.

Ardından tüm katılımcılar kendilerini tanıtıp,  düzenlenen toplantı ve amaçlanan değerli fikirler için heyecanlı ve mutlu olduklarını ifade ettiler.  Ortak dertlerin ortak çözümleriyle alakalı istişarelerde bulunan katılımcılar Didar Kafaoğlu bu verimli toplantı dolayısıyla teşekkür etti.

Toplantı dilek, temenni ve önerile bitirilirken engelli bireylerin her zaman ve her yerde daha fazla yardımcısı ve destekçisi olma yolunda adımlar atılacağı belirtildi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA KIRMIZI SAHASINDA TÜRK TELEKOM’U KONUK EDİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri