Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

DEVLETİN VARLIK AMACI VATANDAŞINI HUZURLU VE MUTLU YAŞATMAK

10 Ağustos 2017 Perşembe, 09:36
DEVLETİN VARLIK AMACI VATANDAŞINI HUZURLU VE MUTLU YAŞATMAK
Vali Yazıcı göreve geldiği günden bu yana esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye ve bu doğrultuda çözümler üretmeye devam ediyor.
Vali Ersin Yazıcı, Altıeylül ilçesi Ovabayındır ve Sıvatpınar  Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti.
Vatandaşlarla tek tek ilgilenerek vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Vali Yazıcı, sorun ve beklentileri imkânlar dâhilinde çözeceklerini ifade etti.
Ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Yazıcı, gösterdikleri misafirperverlik ve sıcak karşılamadan dolayı vatandaşlara teşekkür ederek, kurum amirleriyle birlikte vatandaşların taleplerini dinledi. Vatandaşların dile getirdiği sorunların çözümü noktasında ilgililere talimat verdi.
TEMEL AMACIMIZ HIZLI VE KESİNTİSİZ HİZMET SUNMAK
Vatandaşların sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla geceli gündüzlü çalıştıklarını belirten Vali Yazıcı, “Zaman zaman ilçe ve mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bugün Altıeylül ilçesi Ovabayındır, Sıvatpınar mahalle sakinleri ve muhtarların sorun ve taleplerini dinlemek, iletilen sorunlara imkânlar ölçüsünde çözüm bulmak için ziyaret gerçekleştirdik. Mahallelerimizde yaşayan sakinlerimizin sorunlarını, taleplerini ilk elden öğrenmek ve değerli çalışma arkadaşlarımızla beraber yine çözüm yollarını, yöntemlerini burada ortaya koymak adına vatandaşlarımızla bir aradayız. Temel amacımız vatandaşlarımıza sağlıklı, hızlı ve kesintisiz hizmet sunmak. Amacımız, vatandaşa hizmeti en sağlıklı ve en verimli bir şekilde ulaştırmaktır. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin.Vatandaşlarımızın her zaman olduğu gibi dert ve sıkıntılarını dinleyeceğim, varsa sorunlarına yardımcı olacağız.” dedi.
DEVLET OLARAK HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ
Devletin tüm imkanlarının vatandaşın huzur ve güvenliği için seferber edildiğini belirten Vali Yazıcı, “Bu ziyaretlerdeki amacımız vatandaşlarımızla hasbihal etmek ve dinlemek maksadıyla buraya geldik. Bütün amacımız vatandaşımızı mutlu kılmak. Zaten devletin varlık amacı vatandaşını huzurlu ve mutlu yaşatmak. Devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Vatandaşlarımızın yanında olmak, devletimizin şefkatini, güler yüzünü ve hoşgörüsünü vatandaşlarımıza göstermek ve her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek için her zaman bir aradayız.  Bizler hep birlikte Kaymakamımızla, Belediye Başkanımızla, Muhtarlarımızla birlikte halkımızın sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgilenmek bizlerin vazifesidir.  Bu devlet halkımızın hizmetinde.  Dediğim gibi her zaman için kapımız açık. Her zaman için gelebilirsiniz. Sıkıntılarımızı paylaşabiliriz. Ben hepinizi sevgiyle ve saygıyla tekrar selamlıyorum.”dedi.
ÇOCUKLAR UNUTULMADI
Vali Yazıcı,ziyaret ettiği mahallelerde yanına gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.
EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE TEKRAR BEKLİYORUZ
Vali Ersin Yazıcı’nın mahallelerini ziyaret etmesinden dolayı heyecanlı oldukları gözlenen vatandaşlar ise kendilerini ziyaret ederek dertlerini ve taleplerini dinleyen Vali Yazıcı’ya teşekkür ettiler. Vali Yazıcı’yı ağırlamaktan ve konuk etmekten dolayı duydukları mutluluğu ifade eden mahalle sakinleri, Vali Yazıcı’yı en kısa süre içerisinde yeniden mahallelerinde görme arzusunda olduklarını belirttiler.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr