Son Dakika
20 Kasım 2017 Pazartesi

Dev Proje Start Alıyor

23 Temmuz 2014 Çarşamba, 22:55

Bandırma için olmazsa olmaz projelerinin başında gelen Kapalı Pazar Yeri Projesi’nin ihalesi 21 Ağustos’ta yapılacağı açıklandı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dursun Mirza, yeni pazar yerinin 21 Ağustos’ta ihaleye çıkarılacağını ve askı sürecinin ardından 15 Eylül’de start alacağını söyledi.

Cumartesi pazarı” yeri eski yerinde kurulacak!

Kapalı Pazar Yeri projesinin yapım sürecinin başlamasıyla birlikte mevcut pazarın eski yerinde kurulacağı belirtildi. Edinilen bilgiye göre; Bandırma’nın cumartesi günleri kurulan tarihi “Cumartesi Pazarı “   eski yeri olan;  Pazar Caddesi, İstiklal Caddesi, Eski İtfaiye Caddesi, 2. Okul Caddesi, Fevzi Çakmak Caddesi, Demirciler Caddesi, Hal Caddesi ve Terziler Caddesi ile 1. Okul Sokak ve 41 Sokak’ta yer alacak. Konuyla ilgili olarak hazırlanan taslak plan önümüzdeki ay belediye meclisinde görüşülüp kabul edildikten sonra hayata geçirilecek.

Öte yandan çevre esnafı ise geçici de olsa cumartesi pazarının eski yerinde kurulacak olmasının kendileri için çok faydalı olacağını, işlerinin canlanacağını belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr