DENETİMLER ETKİLİ OLARAK DEVAM EDECEK

10 Ağustos 2020 Pazartesi, 09:41
1 1
google news takip et mobil

Vali Hasan Şıldak; İçişleri Bakanlığı tarafından “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganı ile Erdek ve Bandırma İlçelerimizde gerçekleştirilen Covid-19 denetimlerini yerinde inceledi.

Kontrollü sosyal hayat dönemi içeresinde uygulanması gereken tedbirlerin kapsamlı şekilde kontrollerinin yapıldığı denetimlere, Vali Hasan Şıldak’ın yanı sıra İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Emniyet Müdürleri, İlçe Jandarma Komutanları katıldı.
Vali Şıldak Bakanlığımızca 81 İl Valiliğine gönderilen Genelge kapsamında, “pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, yollar, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar, taksiler ve tüm yaşam alanlarına” yönelik denetimlerin İlimiz genelinde aralıksız olarak devam edeceğini belirtti.

Katıldığı denetimler sırasında görüştüğü iş yeri sahiplerine, Kontrollü Sosyal Hayat dönemini içeren bu sürecin önemine vurgu yapan Vali Hasan Şıldak, tedbirlerin en hassas şekilde uygulanmasının gerektiğini belirterek, kurallara uyan vatandaşlara teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan İL HIFZISIHHA KURULU KARARLARI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x