Son Dakika
18 Aralık 2017 Pazartesi

Cumhur”Başkanı” Erdoğan

10 Ağustos 2014 Pazar, 22:04

Resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 52’den fazla oy alarak 12. cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sütlüce’de partililere seslendi.

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

“Sevgili kardeşlerim, sevgili İstanbullular, sizlere bir teşekkür konuşması yapmak üzere huzurlarınızdayım. Asıl konuşmamız Ankara’da Genel Merkezimizde yapacağım. 9.30-10.00 gibi konuşmamız yapacağım zannediyorum. Şu anda henüz maçın daha uzatma dakikalarını oynuyoruz, bitmiş değil henüz. İnşallah hakem son düdüğü YSK kararıyla açıklayacak ama tribünlerde kararı verir. 5 Temmuz’da çıktığımız yolculukta milletimiz bugün iradesini ortaya koydu. Yüzde 97 gibi sandıkların neticesini almış durumdayız.

Yüzde yüz olarak aldığımızda genel merkezimizin balkonundan milletimize seslenerek kucaklaşacağız. Ben dualarını bekliyorum. Maltepe’de söylediğim gibi hakkınızı helal edin diyorum. Bu can bu tende oldukça bu yolda milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz, vatanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Daha ileri bir demokrasi standartlarını ülkemizde egemen kılmak için mücadelemizi sürdüreceğiz. Çözüm sürecini ülkemizde egemen kılmak için gayretle koşturacağız. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Tüm emeği geçen kardeşlerime teşekkür ediyorum. Gencinden kadınlarımızdan tüm beyefendi kardeşlerime kadar hepsine teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017-2018 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr