CUMHUR İTTİFAK ADAYI MEHMET ALİ YAĞCI KONUŞTU | Bandirma.com.tr

12 Aralık 2023 - 00:57

CUMHUR İTTİFAK ADAYI MEHMET ALİ YAĞCI KONUŞTU

CUMHUR İTTİFAK ADAYI MEHMET ALİ YAĞCI KONUŞTU
Son Güncelleme :

25 Haziran 2021 - 11:51

750
google haberler

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’nın seçme ve seçilme hakkı ile birlikte görevden alınmasıyla boşalan başkanlık makamı için seçim yapılacak.

Mevcut meclis üyeleri arasında yapılacak olan başkanlık seçimine Cumhur ittifakı Turizmci Mehmet Ali Yağcı’yı başkan adayı olarak gösterdi.

Meclis üyeleri arasında yapılacak başkanlık yarışına turizmci bir aday olarak katılacak olan Yağcı,
” Davamızda, Derdimizde Erdek” diyerek açıklamada bulundu.
Cumhur ittifakı adayı Yağcı, ” Uzun yıllardır siyasetin içerisindeyim ve Erdek’te turizm ile uğraşıyorum. Önceliğimiz Erdek olduğu için, bugüne kadar eksik gördüklerimiz tamamlamak ve bugüne kadar yapılanların da modernize edilmesini sağlamak olacak. Türkiye’nin ilk turizm bölgesi olan Erdek’in son yıllarda yaşadığı turizm adına kötü gidişatı durdurmak için Balıkesir Büyükşehir belediyesi ile ortaklaşa projeleri hayata geçirmek hedefindeyiz. Cumhur ittifakı olarak benci anlayış yerine, biz diyebilen ve biz olmayı beceren bir Erdek hayalimiz var. Millet ittifakı meclis üyeleri ile yıllardır olduğu gibi bundan sonra da dostane ilişkiler içerisinde, uyumlu çalışmalarla Erdek’i hak ettiği hizmetleri alan bir ilçe haline getirmek amacındayım.
Birçok eksiğimiz olduğu gibi birçok revize edilmesi gereken konular var ve belediye olarak bunları tek başımıza aşmamız maalesef bu şartlarda çok zor.
Öncelikle önümüzde bir seçim süreci var ve ben ittifakımızın adayı olarak gösterildim. Millet ittifakı arkadaşlarımızda Erdek için bizimle düşüncelerini paylaşır, bir ortak anlayış içerisinde olurlar ve bana destek verirlerse, başta Büyükşehir olmak üzere, Ankara ile yapılacak projelerin bir an önce başlatılmasını sağlamak tek amacım olacaktır. Artık Erdek için taşın altına elimizi değil, vücudumuzu koymamız gerekiyor. Millet ittifakı üyelerimiz de iyi biliyorlar ki, Balıkesir olmadan, Ankara olmadan belediye bütçesiyle hiçbir şey yapılamaz. Biz arkadaşlarımızla ortak hedefimizin Erdek olduğunu bilerek bir yola çıktık ve çıkıyoruz. Umarım bizimle beraber uyum içerisinde millet ittifakı mensubu arkadaşlarımızda bize destek vererek bu düşüncelerimizi pekiştirerek Erdek’i bir an önce eski günlerine kavuştururuz. Tekrar tekrar söylüyorum ki, ben değil biz olmak için bu yola çıktık. Hiçbir beklentisi olmayan, siyaseti halka hizmet anlayışı ile yapmayı hedefleyen bir gurubun temsilci olarak, sadece Erdek düşüncesi ile hareket edeceğimiz konusunda kimsenin bir şüphesi dahi olmasın. Menfaat üzerine kurulu bir yönetim istemiyoruz. Diğer ittifak üyelerimizin katkıları, düşünceleri ve paylaşımları benim için önemli çünkü hepsinin ayrı ayrı tecrübesi var ve ben bu tecrübelerden yararlanarak Erdek için çalışmaya hazırım. Yapılması gerekenleri diğer arkadaşlarım gibi biliyor ve yapmak için çaba harcayacağımı bir kez daha ifade ediyorum.
Kimsenin ekmeğiyle işiyle aşıyla derdimiz yok. Çalışan insanlar bizim kardeşlerimizdir. Çalışkan, işi bilenlerle birlikte hareket etmekte benim için en büyük avantajdır. Kimseyle siyasi bir çekişmeye
ya da çalışanları siyasi bir zemine çekmek gibi bir niyetimiz de olamaz.
Önümüzde Erdek için kritik bir dönemeç var ve umarım Erdek’i seven, sevdiklerine inandığım meclis üyesi tüm arkadaşlardan destek alarak, hizmet alan bir Erdek görüntüsü yaratmak hedefindeyiz.
Bana inanarak destek veren herkese teşekkürü borç bilirim” dedi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x