Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

CUMARTESİ PAZARI NE ZAMAN YENİ YERİNDE KURULACAK?

11 Kasım 2016 Cuma, 17:16

6 Kasım 2016 Pazar günü açılışını gerçekleşen Bandırma Belediyesi Kapalı Pazar Yeri Ve Yaşam Alanında kurulacak ilk pazarın tarihi belirlendi.

Pazarcı esnafın talebi üzerine kurulacak pazar, 19.11.2016 Cumartesi günü tezgah açacak.

622 tezgahlık satış alanı, 21 dükkan, 3400 m2 mağaza, 1 restoran, 1 çay ocağı, balıkçılar için ayrılmış alanlar, tuvaletler, güvenlik noktaları, mescitler, çocuk bakım alanı ve çocuk oyun parkı, 400 araçlık otopark, 2 katlı düğün salonu ve dinlenme alanlarının yer aldığı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Cumartesi ve Çarşamba günleri olmak üzere şimdilik haftada 2 kez kurulacak.

Başkan Mirza; “Düşük bütçeyle Türkiye de örneği olmayan, örnek teşkil projemizi Bandırma Belediyesi olarak gerçekleştirdik. Bir İlçe Belediyesi olarak bu başarıyı elde etmenin ve bu hizmeti Bandırmalı vatandaşlarımıza sunmanın sevinç ve onurunu yaşıyorum. Esnaf odalarımız ve pazarcı esnafımızın isteği üzerine 19 Kasım da pazar yerinde pazarcı esnafımız tezgah açacak. Esnafımıza bol kazanç dilerken vatandaşlarımızın daha nezih ve sağlıklı bir ortamda alışverişlerini yapmalarını amaçlıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Ceviz Fidanı Satışı Başlıyor başlıklı makalemizde bandırma ceviz fidanı, ceviz fidanı ve ceviz fidanı göz aşı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

proje-bandirmacomtr