Son Dakika
25 Kasım 2017 Cumartesi

CHP ve ADD’den Alternatif 23 Nisan Kutlaması

23 Nisan 2014 Çarşamba, 13:38

Cumhuriyet Halk Partisi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı alternatif bir törenle kutladı.

Ülke genelinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlanıyor. Bandırma’da da olağan protokol töreni haricinde Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü ve Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi Cumhuriyet Meydanı’nda alternatif bir kutlama töreni düzenledi. Törene Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve Mehmet Sert ve CHP Belediye Meclis üyeleri, CHP Bandırma İlçe Başkanı Atilla Atakay, Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi Başkanı Melih Çınar ile birlikte Cumhuriyet Halk Partili üyeler, Atatürkçü Düşünce üyeleri ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapılıp tören sonlandırıldı.

Bandırmanın Sesi / Onur Kutlu

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA - ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI 2017 başlıklı makalemizde bandırma, bandırma yeni yıl programları 2017 ve bandırma yılbaşı eğlence programları hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr