CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: SANDIK SANDIK OY ALIYORLAR SÖZLERİNİ TUTMUYORLAR | Bandirma.com.tr

11 Aralık 2023 - 16:35

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: SANDIK SANDIK OY ALIYORLAR SÖZLERİNİ TUTMUYORLAR

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN: SANDIK SANDIK OY ALIYORLAR SÖZLERİNİ TUTMUYORLAR
Son Güncelleme :

25 Haziran 2021 - 10:49

292
google haberler

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, “AK Parti hükümetinin ihmali yüzünden Balıkesir’de bitmeyen yollar, vatandaşlarımızı mağdur etmekle kalmıyor, canlarına da alıyor” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, TBMM Genel Kurulu’nda Balıkesir’in Savaştepe, Kepsut ve Dursunbey ilçelerinde bitirilemeyen yolların vatandaşları mağdur ettiğini anlattı. Genel Kurul’da konuşan Ahmet Akın, Savaştepe’de karayolunun 15inci kilometresinde meydana gelen zincirleme kazada yaşamını yitiren BASKİ Daire Başkanı Mustafa Karakuzu’ya ve çalışma arkadaşı Ali Erden ile yine kazada vefat eden Mesut Cüce’ye Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı yararlılara da acil şifalar diledi.

“BAKAN GELDİ, BAKTI GİTTİ”

Savaştepe, Kepsut, Dursunbey ilçelerinin yolları bölünmüş olması gerekirken hala tek şerit olduğunu dile getiren Ahmet Akın şöyle konuştu:

“AK Parti hükümetinin ihmali yüzünden Balıkesir’de bitmeyen yollar, vatandaşlarımızı mağdur etmekle kalmıyor, canlarına da alıyor. Savaştepe, Kepsut, Dursunbey ilçelerimizin yolları bölünmüş olması gerekirken hala tek şerit! Geçen hafta Bakan Bey geldi. Yıllardır bitirilemeyen 40 kilometrelik yolun 7 kilometresini hizmete açtı. Kalanı için 2022 yılına söz verdi. Sandık sandık, çuval çuval AK Parti’ye oy çıkan bu üç ilçemizden hemşerilerimiz oylarının karşılığını alabiliyor mu? Hayır! Balıkesir’in bu yolları kaç bakan, kaç genel müdür, kaç müteahhit eskitti ama bir türlü hemşehrilerime verilen sözler yerine getirilmedi. Bu yollar, yıllar önce bölünmüş yol olarak bitirilmeliydi ama bitirilmedi. Bir can daha verilmeden elinizi taşın altına koyun verdiğiniz sözleri tutun!”

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x