ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM BALIKESİR’DEYDİ

14 Ocak 2019 Pazartesi, 10:12
Bir dizi ziyaret, açılış ve inceleme için ilimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Balıkesir Havalimanı’na gelen Bakan Kurum, Vali Ersin Yazıcı ve İl Protokolü tarafından karşılandı.

Balıkesir temasları kapsamında ilk olarak Balıkesir Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Kurum, şeref defterini imzaladı. Bakan Kurum, daha sonra ilimiz hakkında Vali Ersin Yazıcı’dan bilgi aldı.
TÜRKİYE’Yİ DOYURAN İL
Ziyaret sırasında Bakan Murat Kurum’a, ziyaretlerinin kendilerini şereflendirdiğini belirterek sözlerine başlayan Vali Yazıcı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un, programları dâhilinde Türkiye’yi Doyuran İl Balıkesir’e geldiğini, büyük bir nezaket örneği olarak Valiliğimize de ziyarette bulunduğunu, bu anlamda şahsı ve Balıkesirliler olarak teşekkürlerini arz etti.
ÖNEMLİ BİR POTANSİYEL
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a Balıkesir’i anlatan Vali Yazıcı, “İlimiz, verimli toprakları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri yönünden zengin bir yapıya sahiptir. Turizm açısından şehrimizin; doğa turizmi, kültür ve tarih turizmi ile termal turizm alanlarında önemli potansiyele sahip olduğunu görüyoruz. Balıkesir ve ilçeleri termal kaynak zenginliğinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal bileşimleri açısından ülkemizin üstün nitelikli şifalı suları arasında yer almaktadır.”dedi.

Bir önceki yazımız olan ELEKTRİK FATURANIZI %10 İNDİRİMLİ ÖDEMEK İSTERMİSİNİZ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x