Bandırma Reklam Ajansı

Cevizli Kadayıf Mı? Fıstıklı Kadayıf Mı?

29 Mart 2021 Pazartesi, 22:13
cevizli kadayif mi fistikli kadayif mi bandirma.com.tr 2
google news takip et mobil

Ağızlarda eşsiz bir lezzet bırakan Türk tatlılarının baş tacı kadayıf ister ceviz ile ister fıstıklı seçenekleriyle sizleri bekliyor. Geleneksel tatlılarda olduğu gibi kadayıf tatlılarında da cevizli kadayıf ve fıstıklı kadayıf seçenekleriyle kaliteden ödün vermeyen Cevizli kadayıf mı yoksa fıstıklı kadayıf mı sorusuna her ikisinin de ağızda bıraktığı muhteşem tat tartışılır. Kişiye göre değişen damak zevki ile ister cevizin kadayıfla buluştuğu benzersiz tadı isterse de fıstığın lezzetiyle kadayıfa verdiği mükemmel uyumunu tercih edin.

Tel tel çıtır kadayıf severlerin enfes tadıyla özenle üretilen kadayıf çeşitleri sizin için Pürtat’da. Ailenizle güvenle yiyebilir, misafirlerinize ikram edebileceğiniz geleneksel lezzet kadayıf çeşitleri en uygun fiyatlarla sitemizden sipariş verebilirsiniz.

cevizli kadayif mi fistikli kadayif mi bandirma.com.tr

Cevizli Kadayıf

Türk mutfağının benzersiz lezzet şölenlerinden birisi olan cevizli kadayıf klasikleşen tatlısıdır. Geleneksel tariflere bağlı kalınarak hazırlanan cevizli kadayıf tatlısı sevdiklerinizi bu eşsiz lezzetten mahrum bırakmayın. Bol miktarda ceviz içeren bu tatlı sevdiklerinizi ve misafirlerinize yemekten sonra sunabileceğiniz damakta müthiş bir lezzet bırakmaya hazır.

Lezzetinden ve tazeliğinden ödün vermeden usta ellerle hazırlanan tatlılar lezzetin tek adresi Pürtat’da sizleri bekliyor.

cevizli kadayif mi fistikli kadayif mi bandirma.com.tr 1

Fıstıklı Kadayıf

Antep fıstığının kadayıfla buluştuğu benzersiz lezzet ile ağızda dağılan çıtır lezzetli bir tatlıdır. Fıstığın kendine has tadıyla birleşen fıstıklı kadayıf severleri lezzetin adresi Purtat’da buluşturuyor.

Klasik tariflerle özenle hazırlanan tatlılar damaklarda eşsiz bir lezzet bırakmaya hazırlanıyor. En taze malzemelerin birleşerek hazırlandığı üstelik tazeliğini uzun süre kaybetmeden konuklarınıza ikram edebileceğiniz benzersiz tatlıları en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Pürtat’da Sevdiklerinize Kadayıf Siparişi Verin

Baklava, kadayıf, künefe gibi tatlıların tazeliği bozulmadan sizlere teslim edilir. Misafirlerinizi geleneksel tatlıların çıtır lezzetlisi kadayıf ile yemekten sonra sofralarınızı şölene dönüştürüyor. Lezzetin durağı Pürtat’da kişiye özel dilediğiniz kadar siparişi  verebileceğiniz üstelik sevdiklerinizle daha çok yiyebilmeniz için tepsi siparişlerini https://www.purtatbaklava.com/kadayiflar  üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız kadayıf siparişi İstanbul genelinde aynı gün hızlı teslimat ile özenle ambalajlanıp teslim edilir.

Türkiye geneli tazeliği bozulmadan siparişten 1-2 iş günü içerisinde teslim edilir. Ayrıca yurt dışına da sipariş alımı gerçekleştiriyoruz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x