grand serenay hotel bandırma

Çeşitli Kombinlerle Tayt Modelleri 

22 Ağustos 2019 Perşembe, 14:28

Kombini en çok yapılan tayt modelleri  hızlı biçimde şık ve rahat hissettiren seçeneklerdendir. Yeni modeller arasından doğru seçim için önceden inceleme yapılması artı sağlar.

Tayt Modelleri Yeni Dönem

Yeni sezonda vitrinlerde yerini alan taytlar için https://www.5in1canpolat.com/tayt-33  adresini ziyaret edebilirsiniz. Çeşitli kombinlerle beraber bir ortam için ideal görüntü kazanılacaktır.  Örneğin süet tayt modelleri sıra dışı bir tayt malzemesiyle dikkat çeker. Tersine parlak görüntü isteyenler için simli ürünler tercih edilebilir. Simli tayt giyilirken üst kısım daha mat olabilir. Ancak eğlence yerlerinde, gece kulüpleri gibi canlı müzikli yerlerinde tamamen parlak görüntü tercih edilebilir.

Kış aylarında kullanılacak termal özellikli tayt modelleri çok işlevsel olacaktır.  Hafif bir şıklık kazandırırken sıcak kalınmasında pratik çözüm sağlar.

Fermuarlı tayt modelleri, tasarımda küçük değişiklik isteyenler için mutlaka denenmelidir. Ön kısımda ince bir detayla beraber kombine hareket katılabilir. Bu detayı daha gösterişli hale getirmek için kemerli taytlar kullanılabilir. Yüksek bel tayt modelleri de farklı bir görünüm kazandıracaktır. Bacak boyu kısa olanlar için yüksek bel daha uzun görüntü verebilir.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x