Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Canbey’den Ayvalık’a Müjde Geldi : “Balıkçı Barınakları Projesi Onaylandı”

Geçtiğimiz pazartesi günü İvrindi ve Altıeylül ilçelerinde hemşehrileriyle bir araya gelen Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanvekili Dr. Mustafa Canbey, iki önemli müjdeyi peş peşe verdi. İvrindi, Büyükyenice, Korucu, Bergama Yolu arasında kalan 29 km’lik yolun yapımına başlandığını söyleyen Milletvekili Canbey, Ayvalık Balıkçı Barınakları Yapım Projesi’nin de onaylandığını duyurdu.

Geçtiğimiz pazartesi günü İvrindi

“İVRİNDİ, BÜYÜKYENİCE, KORUCU, BERGAMA YOLU” TAMAMLANIYOR!

İvrindi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Yusuf Cengiz, AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal ve AK Parti teşkilatlarıyla İvrindi ilçesi Yağlılar mahallesinde kurulan şantiye alanını ziyaret eden Milletvekili Dr. Mustafa Canbey; “Şehrimizle alakalı her sorunun takipçisi oluyor, çözüme kavuşturmak için durmadan çalışıyoruz. Yıllardır uğraştığımız ve çözümü için mücadele ettiğimiz, ancak müteahhitten kaynaklanan sorunlar nedeniyle bir türlü sonuç almakta zorlandığımız ‘İvrindi, Büyükyenice, Korucu, Bergama yolu’ arasında kalan 29 km’lik yolun yapımına bugün itibari ile başlanmıştır. Öncelikle ben hemşehrilerim adına süreç boyunca bizlerden desteğini esirgemeyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza, birlikte çalıştığımız İvrindi Belediye başkanımıza ve Karayolları Bölge Müdürümüze teşekkür ederim. Bu yolun şimdiden, İlçemize, şehrimize ve bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

“AYVALIK BALIKÇI BARINAKLARI YAPIM PROJESİ” ONAYLANDI!

Her alanda sorumluluklarının gereğini yerine getirerek, eser ve hizmet siyasetinin gücünü sergilediklerini söyleyen Milletvekili Canbey; “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın ortak yapımı ile Balıkesir’imize kazandıracağımız ‘Ayvalık Balıkçı Barınağı Yapım Projeleri” de onaylandı. Birini Altınova’ya, birini Cunda’ya, ikisini Ayvalık merkeze yapacağımız 4 projeden oluşmaktadır. Ayvalık merkezde Armutçu bölgesine 250 teknelik yapacağımız Balıkçı Barınağımızın ödeneği 2024 yılı bütçesine eklendi. Modern, kullanışlı ve güvenli olması ön planda tutularak yapılacak olan balıkçı barınakları şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Erdinç Alcan ve AK Parti Teşkilatlarıyla Bahçelievler, Atköy ve Paşaköy mahallelerinde gecenin geç saatlerine kadar kahvehane ziyaretleri yaparak halkla bir araya gelen Canbey, hemşehrileriyle omuz omuza olmaktan şeref duyduğunu söyledi.

nev bandırma