Son Dakika
15 Aralık 2018 Cumartesi

BÜYÜKŞEHİR’DE YENİ DOĞAN MİNİKLER UNUTULMUYOR

18 Aralık 2017 Pazartesi, 08:39

Beyaz Masa ekipleri Merhaba Bebek Projesi ile Balıkesir’de bebek sahibi olan aileleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu adına ziyaret ederek, bebek sahibi olan ailelerin heyecan ve sevinçlerini paylaşıyorlar.Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hareket eden Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesirlilere hizmetlerini her alanda aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Halk Sağlığı Müdürlüğü’nden alınan günlük bilgiler doğrultusunda anne ve bebeğe ulaşan Beyaz Masa ekipleri vakit kaybetmeden vatandaşlarımızı ziyaret ediyor. Hastanede doğum yapan vatandaşlara aynı gün hastanede ulaşılamayınca evlerine giderek paketlerin ulaşımı sağlanıyor.

Vatandaşlarca büyük bir memnuniyet ile karşılanan ziyaretlerde ekipler aileye dahil olan küçük üyeler için hediye paketi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu imzalı bir de mektup iletiliyor.

Merhaba Bebek kutusunda; kız ve erkek bebekler için bebek takımı, ateş ölçer, tırnak makası, bebek çantası, anne ve aile için eğitici kitapçık yer alıyor. Balıkesir il genelinde uygulanan proje kapsamında 2018 yılında 15.000 yeni doğan bebeğe ulaşılması hedefleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan ÖNDER: "AŞILI CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİNDE ÖRNEK VE LİDER BİR KONUMDAYIZ" başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri