Büyükşehir Su Borcumuzu Sildi

28 Ağustos 2014 Perşembe, 10:40

Bandırma Belediyesinin en çok su borcu bulunuyordu ve borcu nasıl ve ne şekilde ödeneceğinin hesapları yapılırken imdadına Büyükşehir Yasası yetişti. Büyükşehir Yasası ile Bandırma Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlandı.

Daha önce yasaya karşı çıktığını her defasında belirten Belediye Başkanı Dursun Mirza da bu nimetlerden yararlanan en şanslı başkan oldu.

Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı en çok kaygılandıran borçlar arasında ilk sırayı su borcu teşkil ediyordu. Yıllardır biriken ve taksitlendirme yoluna gidilen su borcu adeta Bandırma Belediyesinin üzerine kabus gibi çöküyordu. Büyükşehir Yasası ile birlikte Bandırma Belediyesi faiziyle birlikte 80-90 milyon lira civarındaki su borcundan kurtulmuş oldu. Çünkü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Balıkesir Büyükşehir Belediyesine bağlandı. Balıkesir’in Büyükşehir olmasına sürekli karşı çıkan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, böylece Büyükşehir nimetlerinden en çok faydalanan belediye başkanlarından biri oldu.

Ahmet TÜRKMEN – Banses Gazetesi

Başkan Mirza : “Gelirlerimiz Düştü”

Bir önceki yazımız olan Kutlu Creative'den Google Bilgilendirmesi başlıklı makalemizde bandırma internet sitesi, bandırma web tasarım ve google arama motoru kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr