Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehir, Bandırma’da Zafer Kupası Düzenleyecek

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’da

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma’da 3×3 Basketbol Turnuvası düzenliyor. “30 Ağustos Zafer Kupası” adıyla gerçekleştirilen turnuvanın ilk iki gün yerel, son günü ise Türkiye’nin en geniş katılımlı uluslararası 3×3 Basketbol Turnuvası olarak yapılacak. Turnuvaya katılacak takımlar için başvurular, 14-23 Ağustos günleri arasında Güney Marmara Koordinasyon Merkezi’nden yapılacak.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Zafer Bayramı onuruna “30 Ağustos Zafer Kupası” adıyla Bandırma Basketbol Turnuvası düzenliyor. 25-26-27 Ağustos günlerinde yapılacak olan turnuvaların; ilk iki gününde yerel takımların karşılaşmaları, 3’üncü gününde ise 6 ülkeden katılımla uluslararası müsabakalar gerçekleştirilecek. İspanya, Polonya, Kırgızistan, Moldova, Cezayir ve İran’dan gelen takımların, Türkiye Şampiyonlarıyla karşılaştığı ülkedeki en geniş katılımlı uluslararası turnuvayı Bandırma’ya getiren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 3 kıtadan sporcuları Bandırma’da buluşturuyor.

BAŞVURULAR 14-23 AĞUSTOS GÜNLERİ ARASINDA
Turnuvaya katılmak isteyen takımlar 14-23 Ağustos günleri arasında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Güney Marmara Koordinasyon Merkezi’ndeki Beyaz Masa Biriminden 09.00-17.00 saatleri arsında başvurularını gerçekleştirebilecek.

BANDIRMA 3X3 BASKETBOLA DOYACAK
Son 3 yılın 3×3 Türkiye şampiyonu Premium GYM, son 4 yılın Türkiye 3×3 Ünilig Şampiyonu Manisa CBÜ ve A Milli Takım sporcularıyla desteklenmiş Muhammed Sanyang Medbrodie’nin takımıyla karşılaşacak. Uluslararası katılım ve ülkemizin en elit takımlarının mücadelesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin büyük ödülü olan toplam 150 bin TL sayesinde doruklara taşınacak ve Bandırma 3×3 basketbola doyacak.
25 Ağustos Cuma günü U14 ve U16 kategorileri ile başlayacak turnuva, 26 Ağustos Cumartesi günü Büyükler ve U18 ile devam edip, 27 Ağustos Pazar günü Uluslararası Elit Pro Turnuvası ve tüm kategorilerin finali ile tamamlanacak.

nev bandırma