Avşa Adası’ndaki Bungalov Evleri Özel Kılan Detaylar Nelerdir? | Bandirma.com.tr

3 Aralık 2023 - 04:16

Avşa Adası’ndaki Bungalov Evleri Özel Kılan Detaylar Nelerdir?

Avşa Adası’ndaki Bungalov Evleri Özel Kılan Detaylar Nelerdir?
Son Güncelleme :

27 Ekim 2023 - 10:32

390
google haberler

Yaz ayları sona ermiş olabilir. Ancak, üzülmenize gerek yok! Vakit kaybetmeden önümüzdeki yazın hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Bilhassa Kasım ve Aralık ayında başlaması düşünülen erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanmalısınız.

Tatil denildiği zaman aklınıza yalnızca otelde konaklamak gelmemeli! Bilhassa son yıllarda popüler olan bungalov evleri de tercih edebilirsiniz. Hatta, bungalov evler sayesinde havuzunuzu ya da bahçenizi diğer insanlarla ortak kullanmadan harika bir tatil yapma şansına erişebilirsiniz. Doğayla iç içe bir tatil yapmayı hayal edenlerin yanı sıra muhafazakar konaklama seçeneği arayanlara da hitap eden Avşa Adası bungalov evleri için istenen ücretler de zannedildiği gibi yüksek değildir.

Bungalov Evlerin Avantajları Nelerdir?

Bungalov evleri; her şeyden önce ahşaptan imal edilmeleri ile dikkat çeker. Ahşap bir evde kalmanın birtakım avantajları vardır.

  • Ahşabın bir özelliği olarak bungalov ev içerisinde devamlı olarak oksijen sirkülasyonu olacaktır. Bu durum; evlerde rutubete rastlanmaması gibi ciddi bir avantajı beraberinde getirir. Bungalov evleri; romatizma ve astım gibi çeşitli sağlık sorunlarından şikayet edenlerin de akıllarında herhangi bir endişe olmadan kalabilecekleri konaklama seçeneğidir.
  • Ahşap malzemeden imal edilen konaklama seçenekleri; insanların kendilerini hem psikolojik hem de fizyolojik açıdan iyi hissetmelerini mümkün kılar. Yalnızca bu etken dahi bungalov evleri özel kılar.
  • Bungalov evleri; diğer konaklama seçeneklerine kıyasla harika dış görünüşü ile dikkat çeker. İnsanları doğada yaşamaya özendirir. Ayrıca, ahşap kokusunun vermiş olduğu rahatlık; sinir sisteminin düzenlenmesini de sağlar. Bir başka deyişle, insanlar; bu tür evlerde sinir ve stresten arınmış bir şekilde yaşarlar.
  • Bungalov evleri; hem iç hem de dış dekorasyonu ile on üzerinden on almayı başarır. Doğal, estetik ve geleneksel bir görünüm vaat etmeleri ile öne çıkan bungalov evleri kendisi için ödenen parayı da sonuna kadar hak eder.
  • Takdir edersiniz ki, Türkiye; bir deprem ülkesidir. Son olarak, 2020 yılında yıkıcı etkisi bir hayli fazla olan iki deprem yaşanmıştır. İnsanlar; betonarme yapılarda kendilerini güvende hissedemezler. Bungalov evleri ise ahşabın avantajları sayesinde depreme karşı daha dayanıklı hale gelir. Bir başka deyişle, bu tür evlerde doğal afetlerin olumsuz etkisiyle karşılaşma imkanı bulunmaz.
  • İşin bir de maliyet kısmı mevcut! Tatil için Antalya veya Muğla’yı tercih ettiyseniz geceliği bir hayli yüksek olan oteller ile karşılaşırsınız. İnsanların bir otel için gecelik en az 5 bin TL ödeyecek maddi durumları olmayabilir. Ancak, bungalov evleri için istenen gecelik ücretler daha düşüktür. Bilhassa iki kişilik bungalov evler için gecelik 800 ila 1000 TL arası ücretler talep edilir. Bu durum; ekonomik bir tatil yapmak isteyenlerin imdadına yetişir.

2022 yılında olduğumuz şu günlerde siz de bilhassa kısa süreli bir tatil yapmak istiyorsanız bungalov evleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x