BOSTANCI İLK 100 GÜNDE YAPACAKLARINI AÇIKLADI

29 Mart 2019 Cuma, 10:16

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı Edincik’te vatandaşlarla buluştu.

İş yerleri, Avcılar Kulübü ve kahve ziyaretlerinde konuşan Alp Bostancı Edincikli vatandaşlara projelerini ve seçildiğinde ilk 100 günlük eylem planını anlattı. Bostancı önümüzdeki 5 yılın Bandırma ve özellikle Edincik için önemine vurgu yaparken Edincik’in eski kimliğini yakalaması için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını söyledi. Bostancı Büyükşehir Belediyesi, Bakanlık ve Hükümet nezlinde Bandırma’nın desteklendiğini açıklarken 31 Mart’ta Bandırma Belediye Başkanlığı için destek istedi.

BANDIRMA’DA 500-1000 ARASINDAKİ ÇUKURLARI DERHAL KAPATACAĞIZ

Alp Bostancı göreve geldiklerinde ayırtmeksizin Bandırma’nın dört bir yanındaki çukurların kapatılacağını anlattı. Bostancı sözlerine şu şekilde devam etti “Önce Dursun Mirza ve ekibi ile birlikte toplantı yapıp brifing istiyeceğiz. İlk 100 günde Bandırma’daki çukurların tamamı kapanacak. Eğer bunları çözmezseniz bu millet sizi çözüm hükümeti olarak görmez. Vatandaş işinin olduğuna bakar mazeret istemez. Pazarcı esnafına gittiğimizde hiç kimse gibi onlarda bahane kabul etmez. Daha sonra projelerimizi hayata geçirmek adına toplumun tümü ile toplantılar düzenleyip projelerimize başlayacağız.” dedi.

31 Mart seçimlerinin önce Bandırma’ta sonra tüm ülkemize hayırlar getirmesini ileten Alp Bostancı 50 araçlık konvoy ile Edincik’ten Bandırma’ya geçti. Bostancı’nın konuşmalarını aşağıdaki videodan seyrebilirsiniz.

Haber : ONUR KUTLU / BANDIRMA.COM.TR

Bir önceki yazımız olan TOSUN : "KAZANAN BANDIRMA OLUCAK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x