BBB HAVRAN’DA ÇALIŞIYOR

25 Temmuz 2020 Cumartesi, 11:00
havran 1
google news takip et mobil

Kent genelinde asfalt çalışmalarını sürdüren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Havran’da İnönü ve Cumhuriyet caddelerini asfaltlıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, asfaltlamanın plan ve program dahilinde artarak devam ettiğini kaydetti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi kent geneline yaydığı asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Kentin ana arterlerini birer birer yenileyen, alternatif yollar açarak trafik akışını rahatlatacak çalışmalar yapan Büyükşehir ekipleri, ilçelerin ihtiyaç duyulan noktalarına da konforlu ulaşımı sağlayacak dokunuşları yapıyor. Alternatif yol ve asfalt çalışmalarının yanı sıra yollarda yenileme ve bakım çalışmaları da hızlı bir şekilde sürüyor.

BAŞKAN YILMAZ HAVRAN’DA

İlçelerin çeşitli noktalarında yol konforunu artırmak için çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, Havran İlçesi’nde Temaşalık ve Çamdibi mahallelerini bağlayan yolun ardından bu kez de İnönü ve Cumhuriyet caddelerini asfaltlıyor. Caddede süren çalışmaları Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ile birlikte inceleyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, şehirdeki asfalt çalışmalarının plan ve program dahilinde artarak devam ettiğini kaydetti. Başkan Yılmaz sonrasında ise ilçede kurulan hayvan pazarını ziyaret ederek hayvan sahipleri ve alıcılarla sohbet etti. Başkan Yılmaz ayrıca geçtiğimiz günlerde asfalt serimi tamamlanan Küllük Sanayi Sitesi’ni de ziyaret ederek esnafla bir araya geldi.

Bir önceki yazımız olan İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI VALİ HASAN ŞILDAK BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x