Son Dakika
26 Ağustos 2019 Pazartesi

“BASKETBOL SEVDALILARI BULUŞUYOR” KONULU PANEL DÜZENLENDİ

14 Mart 2019 Perşembe, 16:25

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Türkiye Basketbol Federasyonu ve Banvit Basketbol Kulübü iş birliğiyle, 14 Mart 2019 Perşembe günü saat 13.00’te Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda “Basketbol Sevdalıları Buluşuyor” konulu panel düzenlendi.

Düzenlenen panele, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Genel Sekreter Cihangir Boz ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Karatepe’nin yanı sıra, Üniversite personeli ve öğrencileri de yoğun katılım sağladı.

Basketbol üzerine keyifli bir söyleşinin yapıldığı programa panelist olarak, Milliyet Gazetesi Yazarı Ümit Avcı, Basketbol Yazarı Gökhan Türe, Fanatik Gazetesi Yazarı Gökhan German, Türkiye Basketbol Federasyonu Basketbol Gelişim Direktörü Fırat Eser, Banvit Basketbol Kulübü Sportif Direktörü Turgay Çataloluk ile Banvit Basketbol Kulübü ve Basketbol A Milli Takım oyuncusu Tolga Geçim katıldı.

Gerçekleştirilen panel, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Karatepe’nin panelistlere Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Basketbol Takımı formasını hediye takdimiyle son buldu.

Bir önceki yazımız olan "104. YILINDA ÇANAKKALE SAVAŞLARI" KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x