Son Dakika
21 Mayıs 2019 Salı

BAŞKAN YILMAZ: “BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

21 Haziran 2018 Perşembe, 09:41

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Karesi İlçesi’nde ayak basmadık yer bırakmayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, Toygar Mahallesi’nde gece yarılarına kadar girilmedik kahve, sıkılmadık el bırakmadı.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçim sathına girildiği günden buyana sahaları boş bırakmayan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, Toygar Mahallesi’nde kahveleri ve esnafları ziyaret etti. Kahve ziyaretlerinde, AK Parti’nin ve belediyenin çalışmaları hakkında, bilgi veren Başkan Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin önemini de anlatıyor.

“SORULARI YANITLIYORUZ”
Seçimlere kısa bir süre kaldığını ve tüm mahalleleri gezdiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Halkımız iradesini kullanarak 24 Haziran seçimlerinde neden Cumhur ittifakına oy versin onu anlatıyoruz. Ben AK Partili Belediye başkanı olarak, sürekli halkımızla sürekli temayül yapıyoruz. AK Parti Karesi İlçe Başkanımız Mesut Baytekin ile birlikte halkımızın kafasında olan soruları yanıtlıyoruz. Sahadan oldukça memnunuz, halkımız bizi güler yüzleriyle adeta kucaklıyor. Toygar Mahallesi devam diyor” dedi.

“DEMOKRASİ BAYRAMINDA BULUŞACAĞIZ”
AK Parti Karesi İlçe Başkanı Mesut Baytekin, “Şehrimizin güzel insanlarına 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve AK Partimizin çalışmaları hakkında bilgi veriyoruz. Karesi İlçemizde vatandaşlarımızın bize yakınlığı çok güzel, bizleri destekliyorlar. Allah bizim mutluluğumuzu bozmazın. 24 Haziran’da demokrasi bayramında buluşcağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan AKIN’I HERKES BAĞRINA BASIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

proje-bandirmacomtr
avşa adası otelleri
x