BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN YAŞAMI KOLAYLAŞTIRAN ÇALIŞMALAR | Bandirma.com.tr

1 Aralık 2023 - 03:00

BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN YAŞAMI KOLAYLAŞTIRAN ÇALIŞMALAR

BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN YAŞAMI KOLAYLAŞTIRAN ÇALIŞMALAR
Son Güncelleme :

14 Mayıs 2020 - 14:58

1.040
google haberler

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun önderliğinde Bandırma’da yaşamı kolaylaştıran yol ve kavşak düzenlemelerine hızla devam ediliyor.

Geçen haftalarda Hal arkasında yapılan düzenlemeler sonrasında Bandırma İlkokulu arkasında çalışmalar bugünlerde devam ederken yeni bir kavşak düzenleme haberi de bugün haber merkezimize ulaştı. Başkan Tolga Tosun ve beraberindeki yetkililer Atatürk Caddesi ile 1. İmar Yolu sokağın kesiştiği alanda kavşak çalışmaları için keşif yaparak değerlendirmelerde bulundu.

İncelemeler sırasında açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Kentimizde artan trafik yoğunluğuyla birlikte yayalarımıza ve araçlarımıza tehlike oluşturan Atatürk Caddesi ile 1. İmar Yolu sokağın kesiştiği alanda yeni yol yapım çalışmalarımız için son keşif ve değerlendirmelerimizi yaptık. Yoğun kullanılan bir alanda başlatacağımız çalışmalar geçici bir süre vatandaşlarımıza rahatsızlık verse de, kavşak çalışmamız tamamlandıktan sonra yaya ve araç trafiğinde vatandaşlarımız bu alanda rahatlamış olacak” dedi.

nev bandırma
bandırma web tasarım villa kirala Harley Davidson
avşa adası otelleri
x