BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN YAŞAMI KOLAYLAŞTIRAN ÇALIŞMALAR

14 Mayıs 2020 Perşembe, 14:58
KAVSAK BANDIRMA
google news takip et mobil

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun önderliğinde Bandırma’da yaşamı kolaylaştıran yol ve kavşak düzenlemelerine hızla devam ediliyor.

Geçen haftalarda Hal arkasında yapılan düzenlemeler sonrasında Bandırma İlkokulu arkasında çalışmalar bugünlerde devam ederken yeni bir kavşak düzenleme haberi de bugün haber merkezimize ulaştı. Başkan Tolga Tosun ve beraberindeki yetkililer Atatürk Caddesi ile 1. İmar Yolu sokağın kesiştiği alanda kavşak çalışmaları için keşif yaparak değerlendirmelerde bulundu.

İncelemeler sırasında açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Kentimizde artan trafik yoğunluğuyla birlikte yayalarımıza ve araçlarımıza tehlike oluşturan Atatürk Caddesi ile 1. İmar Yolu sokağın kesiştiği alanda yeni yol yapım çalışmalarımız için son keşif ve değerlendirmelerimizi yaptık. Yoğun kullanılan bir alanda başlatacağımız çalışmalar geçici bir süre vatandaşlarımıza rahatsızlık verse de, kavşak çalışmamız tamamlandıktan sonra yaya ve araç trafiğinde vatandaşlarımız bu alanda rahatlamış olacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2020 TURİZM SEZONU NE ZAMAN AÇILACAK ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x