Bandırma Reklam Ajansı
bandirma.com.tr

BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN ANLAMLI ZİYARETLER

25 Kasım 2020 Çarşamba, 09:35
baskan tolga tosundan anlamli ziyaretler bandirma.com.tr
google news takip et mobil

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kendisinde büyük emeği olan Emekli Öğretmen Gülser Alaca’yı evinde ziyaret eden Başkan Av. Tolga Tosun, öğretmenine çiçek hediye ederek Öğretmenler Gününü kutladı.

Başkan Tolga Tosun: “Benim bugünlere gelmemde büyük emeği olan değerli öğretmenlerimden olan Sevgili Gülser Öğretmenimi bu anlamlı günde ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kendisine emeklerinden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. Bizlere Annelerimiz gibi hakları hiçbir zaman ödenmeyecek kadar büyük emekleri geçmiştir. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve Öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Öte yandan Öğretmenler Günü kutlama ziyaretleri kapsamında Özel Kavram Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, burada Okul Kurucusu ve aynı zamanda Öğretmen olan CHP Belediye Meclis Üyesi Fatma Salı Karabacakoğlu’nu ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutlayarak çiçek takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizde aşılı ceviz fidanı ve ceviz fidanı hakkında bilgiler verilmektedir.

You must be logged in to post a comment Login

kutlu creative
avşa adası otelleri
x